יריד עבודות הקנאביס בקולורדו: מאות הגישו מועמדות למשרות

הצלחה מסחררת ליריד העבודות “הקנאביסי” הראשון שנערך השבוע בדנבר, קולורדו. למעלה מ-1,000 משתתפים הגישו מועמדותם למשרות הנחשקות של עסקי הקנאביס המתפתחים – הוכחה נוספת לפוטנציאל הכלכלי האדיר של התעשייה המתפתחת.

יריד העבודות החוקי הראשון של עסקי הקנאביס נערך השבוע (13.3) בדנבר, בירת קולורדו, ובו השתתפו כ-15 חברות מהתחום אשר חיפשו עובדים למגוון משרות. היריד, “CannaSearch”, שהוקם על ידי חברת O.penVape, הצליח להביא למעלה מ-1,200 אנשים (30% יותר משהוערך) מכל רחבי קולורדו, שבאו בתקווה לנסות ולהשתחל אל התעשייה הירוקה.

יריד עבודות קנאביס
מועמדים למשרות בשוק הקנאביס של קולורדו

על אף שמרבית המשרות מתוך ה-150 שהוצעו למועמדות הינן עבודות “נורמליות, רק עם טוויסט של קנאביס”, כפי שהגדירה זאת קאליסה גריפין, דוברת החברה, וביניהן משרות קופירייטרים, סוכני מכירות, מדריכי טיולים וכד’, מאות מגדלים ומעשנים הגיעו כדי לנסות את מזלם.

“אנשים התחילו להגיע בשעה 6:00 בבוקר כשהאירוע אמור להתחיל רק ב-11:00,” סיפר טים קולן, מנהל של שתי חנויות קנאביס חוקיות בקולורדו, “מאות אנישם עברו בביתן שלנו וקיבלתי ערימות של קורות חיים וכרטיסי ביקור,” סיפר פיט ווסקז המנהל חנות קנאביס בדנבר.

האירוע, אשר היה הראשון מסוגו וצפוי להיערך שוב בקרוב, מוכיח כמה פוטנציאל יש לתעשייה המתפתחת בפתיחת מקומות עבודה, הזרמת כספי מיסים לאוצר המדינה ויזמות, מחקר ופיתוח שרק מחכים להזדמנות.

“יש כאן שוק חדש לחלוטין,” מסביר קולן. “הלגליזציה בקולורדו הביאה הרבה חדשות ויש אנשים שמוכנים להגר לכאן בכדי להיות חלק מזה.”

צפו בדיווח:

הממשלה הבטיחה אי הפללה בעוד:

חדשות
שינוי גודל פונט