ירושלים: גנן גידל 215 שתילי קנאביס בדירה

גנן ירושלמי גידל בביתו 215 שתילי קנאביס בלתי חוקיים ונתפס השבוע על ידי המשטרה המקומית. “הדייר עבר הכשרה בהולנד לגידול קנאביס ויישם את אשר למד בישראל,” נמסר מדוברות המשטרה.

אחרי שבועות ארוכים של תפיסות גידולי קנאביס בלתי חוקיים בכל רחבי הארץ, נרשמה פגרה קלה של כשבועיים במהלכה לא דווח על פשיטות חריגות של המשטרה. הבוקר חוזרים העניינים לשגרה כשדובר משטרת ירושלים מדווח על לא פחות מ-215 שתילים בלתי חוקיים שנתפסו בדירה בשכונת ארנונה בבירה.

על פי דיווח המשטרה פשטו שוטרי יס”מ ירושלים על הדירה ובה מצאו מלבד 215 השתילים, גם ציוד גידול ותאורה, אוהלים ייעודיים, משקל ועוד. “השטרים גילו מעבדת הידרו הכוללת 3 אוהלים ואמצעים רבים ומגוונים לגידול שתילי מריחואנה,” מדווחת המשטרה. “במעבדה  נתפסו כ- 215 שתילי מריחואנה, חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה, משקל דיגיטלי , ציוד מעבדה משוכלל וחומרי דישון המשמשים עפ”י החשד לגידול סמים.”

בדירה נעצר תושב ירושלים בן 38, גנן במקצועו, שעל פי הדיווח “שב מהולנד שם עבר הכשרה ורכש ידע לגידול סמים והחל ליישם את אשר למד והקים מעבדה משוכללת לגידול סמים בדירתו.”

רפ״ק רון כזרי, שפיקד על הפשיטה, אמר: “מעבדת סמים זו מצטרפת למספר מעבדות ותפיסות סמים שאיתרו ותפסו שוטרי יס״מ ירושלים לאחרונה ברחבי העיר. פעילותם הנחושה והמקצועית של הלוחמים מביאה לתפיסת הסם ומניעת הפצתו בעיר.”

גידול קנאביס ירושלים

גידול קנאביס ירושלים

גידול קנאביס ירושלים

ראו עוד:
בכיר במשטרה: “ישראל הפכה למעצמת גידול קנאביס”
המפכ”ל דנינו: “לבחון מחדש את נושא הקנאביס”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר