ינון מגל פרש מהכנסת – חוק הקנאביס יידחה

חצי שנה אחרי שנבחר לכנסת הודיע הבוקר ינון מגל כי הוא יתפטר מתפקידו כח”כ. הצעת החוק שהגיש לאי הפללת צרכני הקנאביס בישראל בוטלה. ח”כ זנדברג תעלה בקרוב הצעת חוק חדשה משלה.

ח”כ ינון מגל הודיע הבוקר (ב’) כי יפרוש מן הכנסת. מגל הודיע לנפתלי בנט, ראש מפלגתו, הבית היהודי, כי למרות שהוא בטוח שאין במעשיו היבט פלילי, הוא מבין שיש שנפגעו מהתנהלותו בעבר ולכן הוא מבקש לפרוש מהכנסת.

ינון מגל מודה: עישנתי מריחואנה בתפקידי כחבר כנסת
ינון מגל הודיע על פרישתו מן הכנסת

מגל חזר הבוקר מחופשה ברומא אליה יצא עם אשתו בכדי לנסות וללבן את הדברים בינהם – זאת לאחר הודעותיהן של לא פחות מ-4 נשים על כך שמגל הטריד אותן לכאורה באופן כזה או אחר במסגרת עבודתו באתר ‘וואלה!’ ובמקומות נוספים.

כזכור עם היבחרו של מגל לכנסת הבטיח זה כי יביא להפסקת הפללת צרכני הקנאביס בישראל ואף הצהיר כי מתכנן להביא ללגליזציה עוד בקדנציה הקרובה.

מגל אף עשה כפי שהבטיח והגיש הצעת חוק ראשונה מסוגה שאמורה לאפשר לצרכני הקנאביס לגדל שתיל קנאביס אחד בביתם ללא חשש פלילי.

למעלה מ-22 חברי כנסת כבר חתמו בשמם על הצעת החוק, אך כעת נראה שהתקווה ללגליזציה תצטרך לבוא ממקום אחר.

גם זה בטח יעניין אותך

מגל אף הודה כי צורך קנאביס בעת תפקידו כחבר כנסת, והצליח לעורר דיון ציבורי בנושא כשתמונה שלו פורסמה בפייסבוק כשלצדו שקית עם פרחי קנאביס.

חברת הכנסת תמר זנדברג
חברת הכנסת תמר זנדברג – נשארה לבד במאבק ללגליזציה

בעקבות ההודעה תידחה הצעת החוק שהגיש מגל לאי הפללת צרכני הקנאביס בישראל.

ח”כ תמר זנדברג, היחידה שנשארה בחוד המאבק ללגליזציה לאחר שפייגלין ומגל נפלו – תגיש בקרוב הצעת חוק משלה לאי הפללת צרכני הקנאביס בישראל ולהסדרת השוק בחוק.

זנדברג צפויה להגיש הן את הצעת החוק שלה לאי הפללה, והן את הצעת החוק שלה ללגליזציה במודל קולורדו. הצעת חוק נוספת להתרת גידולי המפ תעלה אף היא להצבעה בקרוב.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר