מגלגל...

ילדים מצאו באנג בגן השעשועים – המשטרה הוזעקה למקום

כח משטרה הוזעק אמש (א’) לגן השעשועים המקומי בשכונת הר חומה בירושלים, לאחר שילדים שעלו למגלשה מצאו באנג (מקטרת מים לעישון) שהושאר שם ככל הנראה מהערב לפני. אמם של הילדים היא שהזעיקה את השוטרים למקום, שלא הגיעו לבסוף.

ילדים שעלו לשחק במגלשה בגן השעשועים ברח’ עמנואל זיסמן בשכונת הר חומה בירושלים, גילו בפתח המגלשה באנג – מקטרת מים מאולתרת המשמשת לעישון קנאביס.

בעקבות התגלית אמם של הילדים, מורן מונסנגו, התקשרה למוקד 100 של המשטרה וביקשה להזעיק שוטרים למקום.

באנג בירושלים בגן שעשועים (צילום: מורן מונסנגו)
הבאנג שנמצא בירושלים בגן שעשועים (צילום: מורן מונסנגו)

“אתמול הלכתי עם שני ילדיי, יחד עם גיסתי ושני ילדיה הקטנים, לגן השעשועים החדש ברחוב עמנואל זיסמן בשלב ג’ של הר חומה”, מספרת מונסנגו בשיחה עם עיתון ‘כל העיר’ בבירה. “הילדים רצו לגן, הם אוהבים אותו, אנחנו באים לשם הרבה ואוטומטית הם עלו על המגלשה בהתרגשות, במהירות טיפסו עליה. כשהם הגיעו למטה הבן שלי ואחיינית שלי אמרו לנו שהם לא רוצה להתגלש יותר וטענו ש’יש משהו מגעיל בתוך המגלשה’.”

מונסנגו המשיכה: “אמרתי לה ‘תבעטי את זה למטה’, אז היא אמרה לי ‘אבל זה יישפך’. החלטתי לעלות על המגלשה, טיפסתי, ואז ראיתי את הבקבוק הזה, פתוח לגמרי עם כל החומר בפנים”.

“אמרתי להם לרדת מהמגלשה וצילמתי את זה,” הוסיפה. “התקשרנו למשטרה ואמרנו להם שאנחנו נמצאים בגן שעשועים, לקח המון זמן, אבל הם הגיעו כנראה עד קצה הכיכר ברחוב ולא מצאו את הגן, כנראה שהסתובבו והלכו. אנחנו כבר הלכנו הביתה. דיברתי עם השיטור הקהילתי והם אמרו לי שיעשו יותר סיורים”.

גם זה בטח יעניין אותך

“הילדים שלנו היו אחראיים להגיד לי שהם לא רוצים לגעת בזה”, מסכמת מונסנגו, “אבל עולים למגלשה הזו ילדים וילדות בני 3, הם יכולים לשים את זה בפה. היינו שם כמעט שעתיים והם לא יכלו להתגלש, הם היו מתוסכלים. יוצא לי לפעמים לראות ילדים בני 14-13 מעשנים סיגריות וזה מצער לראות את זה. אני מניחה שמי שמתחבא בתוך מגלשה ומעשן את זה, זה לא אדם מבוגר. אני קוראת להורים לשים עין ולהשגיח על הנערים והנערות שלנו שלא ידרדרו למקומות כאלה. לפעמים יש דברים שקשה לחזור מהם וחבל על העתיד שלהם”.

מונסנגו פרסמה אמש פוסט על המקרה בדף הפייסבוק של שכונת הר חומה, שקיבל עשרות תגובות מהורים: “אבד למישהו?”, כתבה, “הגעתי עם הילדים שלי והאחיינים הקטנים לגן השעשועים לקראת 16:00 ברגע שהגענו ישר הילדים רצו למגלשה, מי שמכיר את הגן יודע שהמגלשה גבוהה ואין להורים אפשרות לראות מלמטה מה קורה בתוך המגלשה. במזל אחת הבנות שלנו צעקה לי שיש משהו מוזר במגלשה והיא מפחדת להתגלש. עליתי למעלה מהר וראיתי את זה. בגן שעשועים שמשחקים בו ילדים תמימים בגיל הרך צריך להיות באנג מלא סמים ורעל שבמזל אף אחד לא שתה. איפה אתם הורים שלא משגיחים על בני הנוער שלכם ונותנים להם לשוטט בלילה בלי שום מגבלה ולעשן סמים?? אתם מודעים שזה מה שהנוער שלכם עושה שם בגן שעשועים?! אגב היו שם גם פחיות בירות ועוד. מדובר בבני נוער כי אני נתקלתי בהם לא פעם ורובם מתחת לגיל 13. עצוב שזה מה שקורה כאן בשכונה. היום זה נגמר במזל אבל אם תינוק היה שותה את זה, זה היה עלול להגמר גם באסון. בושה!!!!”.

ראו גם:
תעלומה: מי השאיר באנג במשכן הכנסת?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר