איכילוב: לא יינתנו עוד אישורים חדשים לקנאביס רפואי

מכה נוספת נופלת על תחום הקנאביס הרפואי: יו”ר איגוד רופאי הכאב ומנהל מכון הכאב במרכז הרפואי תל-אביב הודיע כי לא יינתנו עוד אישורים חדשים לקנאביס רפואי.

“לאור ריבוי מטופלים, תורים ארוכים והחמרה משמעותית באיומים של המטופלים על הצוות הרפואי, הנהלת המרכז הרפואי החליטה כי לא ישלחו בקשות חדשות למתן רישיון לשימוש בקנביס רפואי.”

כך אמר אמש (22.7) ד”ר סילביו בריל, יו”ר איגוד רופאי הכאב ומנהל מכון הכאב במרכז הרפואי בת”א, לכתב המגזין.

סילביו בריל
ד”ר סילביו בריל

עם זאת, ביקש ד”ר בריל להדגיש, מטופלים המחזיקים כבר באישור שימוש בקנאביס רפואי לא ייפגעו. כמו-כן, גם מטופלים חולי סרטן וכאלו אשר נמצאים בטיפול של למעלה משנה במרפאת הכאב, ימשיכו לקבל שירות כרגיל.

החלטה זו של מכון הכאב במרכז הרפואי בתל אביב מחזקת את מה שנראה כסוג של שביתה בלתי-מוצהרת בה נוקטים רופאי כאב בכל רחבי הארץ, הסובלים מלחץ רב מצד המטופלים הדורשים אישורים לקנאביס רפואי.

לשאלתינו האם ידוע לו על שביתת רופאי הכאב, עליה דיווחנו בתחילת החודש, אמר ד”ר בריל כי לא ידוע לו על שביתה כזו.

נראה שגם אם לא מדובר בשביתה רשמית, העובדה שיו”ר איגוד רופאי הכאב מודיע הודעה כזו, משליכה בוודאי על שאר רופאי הכאב במדינה. אותם רופאים נמצאים למעשה בין הפטיש לסדן כאשר מצד אחד משרד הבריאות מפיל עליהם קשיים במילוי הטפסים ומסרב לאשר את המלצותיהם, ומצד שני הם נאלצים להתמודד עם כעסם העצום של המסורבים שלדברי ד”ר בריל מגיע לאחרונה עד כדי “איומים מצד חולים לרצח ותקיפה פיזית של הרופאים.”

כל הפרטים: קומבינות, אינטרסים ואי-סדרים בתעשיית הקנאביס הרפואי
ראו גם: המטופלים בקנאביס רפואי – עבריינים בעל כורחם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר