טוען...

יו”ר אגודת הסטודנטים בתל-חי: “נגד מדיניות ההפללה – שיטה שאבד עליה הכלח”

יושבת-ראש אגודת הסטודנטים בתל-חי, תמר מייבום לא התבלבלה כשנשאלה במהלך ראיון ברדיו “קול הגליל העליון” והבהירה חד משמעית כי היא מתנגדת לרדיפת צרכני הקנאביס. זו פעם ראשונה שיו”ר אגודת סטודנטים בישראל מצהיר על התנגדותו להפללה…

באחד הסעיפים האחרונים של אותו דו”ח פופולארי שהוגש לאו”ם ביוני 2011 המסכם את המלחמה בסמים ככישלון טוטאלי הוא קרא למנהיגי העולם “לשבור את הטאבו” ולא לחשוש להעלות את הנושא לדיון ציבורי בכל הזדמנות שניתן.

תמר מייבום - יו"ר אגודת הסטודנטים במכללת תל-חי
תמר מייבום – יו”ר אגודת הסטודנטים במכללת תל-חי
במהלך השנתיים האחרונות בהחלט ניתן לראות עוד ועוד פוליטיקאים ומנהיגי ציבור במדינת ישראל אשר “יוצאים מהארון” ומכריזים על דפי העיתון ומול מצלמות הטלוויזיה כי הם תומכים ברעיון הלגליזציה או מתנגדים למדיניות ההפללה של צרכני הקנאביס.

אם תשימו לב לאותם פוליטיקאים ואישי ציבור ישראלים שהסכימו לסכן את ה”מוניטין” שיש להם ויצאו נגד השיטה הם ברובם מעבר לגיל הארבעים – דבר המעורר לא מעט תסכול עבור עשרות אלפי צרכני קנאביס צעירים המאוכזבים מכך שדווקא הנציגים החדשים והצעירים שנכנסו למערכת הפוליטית בשנתיים האחרונות מסרבים לנקוט עמדה בנושא למרות שאין לאיש ספק שהם בעצמם צרכו בעבר או עדיין צורכים קנאביס. וגם אם לא – הם בטוח מכירים כמה עשרות מחבריהם הטובים שמעשנים מריחואנה.

עושה רושם שהפוליטיקאים הצעירים חוששים מאוד מהבעת עמדה בנושא רגיש זה.

תמר מייבום זכתה רק לפני חודשים ספורים בבחירות לתפקיד יו”ר אגודת הסטודנטים במכללת תל-חי שבצפון. ה”מעמד” של יו”ר אגודת הסטודנטים והזמן הקצר יחסית בו היא מכהנת בתפקיד לא הרתיעו אותה מלהביע עמדה נחרצת כנגד מדיניות ההפללה של צרכני הקנאביס בישראל.

האזינו לקטע מתוך תכנית הרדיו “היפו-קמפוס”(דקה 16:30)

היפו-קמפוס
היפו-קמפוס

כאמור תמר מייבום היא יו”ר אגודת הסטודנטים הראשונה בישראל היוצאת נגד מדיניות ההפללה. במערכת המגזין מקווים לראות בעתיד צעירים נוספים בעמדות מפתח נוקטים עמדה בעניין ועוזרים לחבריהם להימנע מרישום פלילי מיותר על חוק מגוחך שכבר “אבד עליו הכלח” כדברי תמר מייבום…

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר