יוצאים מהארון הירוק: 13 העדויות שהכי אהבתם

מיטב העדויות מתוך דף הפייסבוק “יוצאים מהארון הירוק”

לפני קצת יותר מחצי שנה פרסמנו כאן במגזין דף פייסבוק חדש בשם “יוצאים מהארון הירוק”. מטרתו של הדף הייתה לעודד אנשים לספר על תחביב צריכת הקנאביס שלהם ולשתף את כולם בסיפורם האישי סביב הנושא.

יוצאים מהארון הירוק
יוצאים מהארון הירוק

במהלך החודשים האחרונים צמחה התפוצה של דף הפייסבוק וכיום יש לו למעלה מ-5,000 עוקבים אשר קוראים בשקיקה את עשרות העדויות השונות שנאספו ופורסמו בדף.

חלק גדול מאותם סיפורים אישיים גררו אחריהם עשרות תגובות של סימפטיה ובעיקר כעס ותסכול גדול על המערכת.

ריכזנו לפניכם את העדויות שזכו לכמות התגובות והלייקים הגדולה ביותר:

יוצאים מהארון הירוק – 13 הגדולים

שלי ישראל היא אישה נשואה ואמא גאה לארבעה ילדים נפלאים.
היא טוענת שהפתרון הוא שצרכני הקנאביס פשוט יעשו את מה שהם עושים מבלי לחשוש מהמשטרה:שרה הורוביץ מקנדלס עישנה את הג’וינט הראשון שלה בגיל 14 עם אחיה הגדול.
מאז היא נוהגת לצרוך קנאביס כדי שיעזור לה לישון טוב, לעורר תאבון או “סתם בשביל לצחוק וליצור חוויה בלתי נשכחת מסתם לראות סרט גרוע על הספה בבית”:ג’וליאן פדר הוא צרכן קנאביס שיצא מהארון הירוק מכיוון שהוא חושב שזה לא הגיוני שאנשים חופשיים נאלצים להתמודד מול אלימות ממסדית שכזו על לא עוול בכפם:איתן קסס טייל והתגורר בכל מיני מדינות שונות ברחבי העולם, ברובם המכריע הוא היה נחשב לעבריין מכיוון שצרך קנאביס. איתן יצא מהארון הירוק וטוען שהחוק הוא הפושע האמיתי – ולא המשתמש:חזקוש ישורון הוא בחור דתי, בוגר ישיבה תיכונית בבני-ברק וישיבה גבוהה בירושלים. חזקוש יצא מהארון הירוק כי הוא מאמין שאם ציבור צרכני הקנאביס ימשיך לפחד אז יהיה קשה מאוד לשנות את המצב הקיים:טל עופר הוא מתכנת מחשבים שחי בתאילנד ונהנה לעבוד מהבית גם כשהוא נמצא “תחת השפעה”. טל חושב שהשינוי יחל כשאנשים יתחילו לבדוק, לקרוא, לחקור וללמוד יותר על הצמח:אנה לוין “זכתה” לקבל שני תיקים פליליים על מבחנה מזכוכית וחמישה זרעים. היא יצאה מהארון הירוק כי היא מאמינה שזו זכותה המלאה לעשות שימוש בצמח שנותן לה אושר:שי דשא הוא סטודנט לתואר שני במתמטיקה ועובד בתור מפתח אלגוריתמים חרוץ ביותר. נמאס לו לשמוע מאנשים שהוא “סטלן”, “בטלן” או “נרקומן” רק בגלל שהוא מעשן קצת קנאביס:נעם נשוי באושר ואבא לשלוש בנות. אחרי שבמהלך פעילות צבאית שניים מחברי הצוות של נעם נהרגו לו בידיים, הוא החל לצרוך כדורים פסיכיאטריים נגד פוסט טראומה שרק הרעו את מצבו. כשהחל לצרוך קנאביס זכה נעם לביקור משטרתי בבית, חיפוש פולשני, תיק פלילי והעמדה לדין בבית המשפט:עמוס דב סילבר הוא פעיל לגליזציה מוכר ורב פעלים בביצה המקומית. כבר שנים שעמוס מדבר באופן גלוי על תחביב צריכת הקנאביס שלו. הוא יצא מהארון הירוק כדי לקרוא לצרכני הקנאביס בארץ לא לפחד עוד מהחוק הלא מוצדק:יונה משה כנרי יצא מהארון הירוק כי נמאס לו לראות את האנשים הקרובים אליו נאלצים לצרוך “נייס גאי” ותחליפים אחרים:אורי הוא בן 44, נשוי עם ילדים. אורי מספר על היום שבו דפקו לו בדלת ארבעה שוטרי יס”מ, הפכו את הבית כדי למצוא בוף חשיש ושקית מלאה באורגנו. כשהילדים שאלו לפשר העניין עם השוטרים הוא בלית ברירה נאלץ לשקר להם בפעם הראשונה בחייו:מ’ היא אמא לשלושה ורופאה במקצועה. היא יצאה מהארון הירוק כי היא מאמינה שהמריחואנה היא “מתנה שלאף אחד אין זכות עליה”:ראו גם: גילי מוסינזון יוצא מהארון הירוק: “גם אני אוהב פסטו”
ראו גם: כתב בדף הפייסבוק של המשטרה: “בואו לעצור אותי אני מעשן באנג”
ראו גם: ליל הבאנגים: למעלה מ-2,000 איש אישרו השתתפות

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט