“יובש צפוי”: רשת חממות ודירות גידול נחשפה – טון קנאביס נתפס

מבצע משטרתי רחב היקף הביא אתמול (ד’) לתפיסה של רשת חממות ודירות גידול ולמעצרם של 8 חשודים בניהול המערך והמכירות באזור תל אביב. אלפי שתילים ופרחי קנאביס בשווי 50 מיליון ש”ח נתפסו על פי הדיווח.

דקות בודדות לאחר פרסום הידיעה אודות מבצע מכירות הקנאביס ב-50 ש”ח לגרם (כאן), מדווחת המשטרה על מבצע מעצרים נרחב של חשודים בניהול רשת גידול והפצת קנאביס ברחבי ת”א.

על פי דיווח המשטרה “פרשיית סמים בהיקפים גדולים הפכה אמש לגלויה, אתמול (ד’) נעצרו 8 חשודים, תושבי תל אביב, בחשד כי ניהלו ברשת הסמים שבבעלותם שתי זירות לגידול סמים; האחת-במרכז הארץ, בה החזיקו מעבדת הידרו והשנייה-בצפון הארץ, שם גידלו סמים מסוג מריחואנה במס’ חממות ובהיקף עצום.”

עם סיום החקירה הסמויה בעניינם, שארכה כאמור שבועות מספר, הפכה החקירה לגלויה והשוטרים עצרו אתמול 8 חשודים בפרשייה.

רשת מריחואנה נתפסה

3 מהחשודים נעצרו בכביש סמוך ליקנעם. חשוד נוסף נעצר בצפון הארץ, שעה שהיה בדרכו לאחת החממות. וארבעה חשודים נוספים נעצרו בדירותיהם באור יהודה ובחולון. מלבד החממות נתפסה גם דירת גידול באור יהודה

“מהחקירה עולה כי החשודים גידלו סמים מסוג מריחואנה במס’ חממות בצפון הארץ, בהן נמצאו שתילי מריחואנה בכמות עצומה של למעלה מטון,” דווח.

השווי הכולל של הקנאביס שנתפס הינו למעלה מ-50 מיליון ש”ח,” כך על פי הדיווח.

רשת מריחואנה נתפסה

החשודים יובאו הערב, בצאת החג, לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בת”א. המשטרה תבקש להאריך את מעצרם בימים נוספים.

“גידול כמויות עצומות של סמים, הפקתם והסחר בהם, גורמת לציבור לנזק בריאותי בלתי הפיך בעוד לציבור הסוחרים היא מהווה כסף קל ועשיית רווחים בהיקפים גדולים,” מסרה המשטרה. “משטרת ישראל תמשיך לפעול נגד נגע הסמים שהינו פגע רע בכל חברה. ניקוי שטחים גדולים של שדות מריחואנה תביא לפגיעה קשה בסוחרים ובמגדלים ותצמצם את היקף הפגיעה בקהל המשתמשים.”

שוטרים קוטפים מריחואנה

“מדובר במכה גדולה ומשמעותית בקו שייצר מריחואנה לאזור המרכז, כלומר בחודשים הקרובים צפוי יובש,” דיווח כתב חדשות 10 דורון הרמן.

“יש לציין שהמשטרה נמנעת מלהיטפל לאנשים המעשנים מריחואנה בבית, אבל כאשר מדובר בסחר בסמים בסדר גודל כזה יש פעילות אינטנסיבית של המשטרה,” אמר.

החקירה נמשכת.

רשת מריחואנה נתפסה

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר