יד נתן: גידל מריחואנה ביחידת דיור במושב (וידאו)

בלשים מתחנת קריית גת חשפו השבוע 20 שתילי קנאביס ביחידת דיור במושב יד נתן, לצד ציוד גידול מתוחכם וכן 2 קילוגרם מריחואנה מוכנים לשימוש. מחזיק הדירה, תושב קריית גת בן 33, נעצר ואמר בחקירתו כי גידל את הצמחים לשימוש עצמי.

משטרת קריית גת היא כפי הנראה התחנה הפעילה ביותר בישראל בכל הקשור לתפיסות גידולי קנאביס בלתי חוקיים. אחרי תפיסות רבות במהלך החודשים האחרונים, כולל מבצע ענק במהלכו פשטו 150 שוטרים על 14 בתי גידול, הודיע דובר מחוז לכיש במשטרה כי אתמול (ד’) נתפסו במושב יד נתן 20 שתילי מריחואנה בלתי חוקיים ביחידת דיור קטנה.

על פי הדיווח, במהלך חיפוש בדירה קטנה במושב יד נתן חשפו שוטרי התחנה “מעבדה לגידול סם ההידרו מריחואנה” ובה כאמור 20 שתילי קנאביס, לצד 2 ק”ג קנאביס מוכן לשימוש וציוד גידול משוכלל. חדר האמבטיה שימש את החשוד כחדר ייבוש בו נמצאו פרחי קנאביס תלויים על חבלים.

מחזיק הדירה, תושב קריית גת בן 33, נעצר והובא לחקירה.

צפו בוידאו שפרסמה משטרת קריית גת:

על פי דיווח המשטרה, “שוטרי משרד המודיעין והבילוש במשטרת קריית גת בפיקודו של פקד אורן חג’ג’ חשפו אתמול (ד’) מעבדה לגידול סם ההידרו מריחואנה במושב יד נתן. בחיפוש שערכו הבלשים ביחידת הדיור על פי צו בית המשפט התברר כי הדירה הקטנה הפכה למעבדת סמים מאובזרת בכל הדרוש לגידול סמים. כך תפסו השוטרים כעשרים שתילים של חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה בשלבי גידול שונים החל משלב הנביטה ועד ייבוש הסם. עוד נתפס ציוד המשמש לגידול: נורות חימום, מערכת איוורור, דשן וחומרים מאיצי צמיחה, משקל אלקטרוני, שקיות אריזה ואיטום, תשתית חשמל, כלים לגיזום ועוד. בנוסף תפסו הבלשים חומר החשוד כסם מסוג הידרו מריחואנה מוכן לשימוש במשקל של 2 ק”ג. חדר האמבטיה של יחידת הדיור הוסב לחדר ייבוש לשתילי הסם (כפי שניתן לראות בסרט). מחזיק הדירה, תושב קריית גת בן 33 נעצר לחקירה בה טען כי גידל את הסם לעצמו. השוטרים תפסו את רכבו וכסף מזומן ובכוונת המשטרה לחלטו בתום ההליך המשפטי. היום תבקש המשטרה מבית משפט השלום באשקלון את הארכת מעצרו של החשוד. בתמונות ובסרטים – מעבדת הסמים. קרדיט: חט’ דובר המשטרה.”

תפיסת מריחואנה יד נתן

תפיסת מריחואנה יד נתן

ראו עוד:
בחוף הים: לוחמי מג”ב תפסו מריחואנה בתיק של מתרחצת
צבע ירוק: צעירי המושב גידלו מריחואנה במקלט (וידאו)
קיבוצניקית בת 60 נעצרה – גידלה 7 שתילי קנאביס בחצר

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט