טרנד חדש: קנאביס למניקור ובניית ציפורניים

קוסמטיקאיות וסלוני יופי בארה”ב החלו לאמץ טרנד אופנתי חדש: שילוב והטבעה של פתיתי קנאביס אמיתיים מפרחים בבניית ציפוניים מלאכותיות. “הרעיון לפיו הפתיתים הקטנים בציפורניים שלי אינם חוקיים הוא פשוט אבסורד,” מעידה אחת המתנסות.

'Weedicures' Are Going To Be The Next Big Thing In Nail Art

Weed manicures are a real thing — and they’re totally badass

Geplaatst door NowThis Weed op Donderdag 21 april 2016

טרנד אופנתי חדש המתרחב בשוק הקנאביס החופשי בארה”ב, הוא שילוב של קנאביס בתחום בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור.

בניית ציפורניים ירוקה, כפי שניתן לראות בתמונה, כוללת חתיכות מזעריות של קנאביס אמיתי המוטבעות בתוך הלק ושכבת הצבע, שכמובן משמשות לקישוט בלבד.

אחת האמניות המוכרות ביותר בתחום היא מארי וולץ’ (Marie Welch), בעלת עמוד אינסטגרם המוקדש לאומנות בניית ציפורניים. על פי תמונות והסברים שהעלתה מארי לעמוד שלה, החליטה דניאל גוורסיו (Danielle Guercio) כתבת המגזין ‘EliteDaily’ להתנסות בחוויה.

לדבריה של דניאל, שיבוץ הלק המיוחד דורש קודם כל שימוש בג’ל בסיס של חברת ‘BioSeaweed’ וכן הרבה סבלנות לתהליך העדין והמייגע. עם זאת היא טוענת שהתוצאה נפלאה לא רק בשל המראה הירוק והמרענן או הייחוד של הבנייה שלה לעומת בנייה רגילה, אלא גם בשל תחושת “הדווקא” המיוחדת שמתלווה לעבירה על חוקים.

ג'ל בסיס והרבה סבלנות - מניקור קנאביס למשקיעות (הטרנד החדש: קנאביס בתור מניקור ופדיקור)
ג’ל בסיס והרבה סבלנות – מניקור קנאביס למשקיעות

“הרעיון לפיו הפתיתים הקטנים בציפורניים שלי אינם חוקיים הוא פשוט אבסורד,” כתבה דניאל בפוסט שהעלתה בנושא, “מעבר למראה הנפלא של הציפורניים, זאת אחת הסיבות העיקריות שעשיתי את זה.”

לגבי פיזור הפתיתים עצמו, ההמלצה של דניאל היא להשתמש בפינצטה שתאפשר לכם להניח כל פתית במיקום מדויק, אך ניתן גם לשפוך את הפתיתים על האצבע מכוסת הג’ל ולתת להם להידבק במקומות אקראיים.

ירוק בציפורניים - מניקור עם פתיתי קנאביס אמיתיים
ירוק בציפורניים – מניקור עם פתיתי קנאביס אמיתיים

אם בחרתן לנסות את זה בבית, מומלץ לזכור להוריד או לחדש את הבנייה לאחר תקופה של 3-4 שבועות, וכן לא לנסות את מזלכן מול שטרים אקראיים, שעלולים להחליט שגם על פתית קנאביס בציפורניים כדאי להעמיד אתכן לדין.

ראו עוד:
ויברטור מרי ג’יין – לחובבות מין וקנאביס
נרות קנאביס וגינליים – להקלה על כאבי מחזור
נשים מעשנות קנאביס בהריון – ומדברות על זה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט