מגלגל...

טרנד העישון החדש: מיני ג’וינטים

הגודל כן קובע: טרנד העישון החדש שמשתלט על קולורדו הוא החלפת הג’וינטים הגדולים והארוכים ב”מיני ג’וינטים” קטנים, המיועדים בעיקר לצרכנים המתחילים, המעוניינים בעישון כמויות קטנות יותר. 6$ למיני ג’וינט במגוון טעמים וזנים.

כתב: גיא קרלינסקי

שוק הקנאביס החוקי בקולורדו הולך ומתפתח מיום ליום, וטרנדים חדשים בתחום צצים כמו פטריות אחרי הגשם. הטרנד החדש, שהחל בחודש מרץ האחרון והתפשט לתופעה של ממש, הוא החלפת הג’וינטים השמנמנים והארוכים במיני ג’וינטים.

המיני ג’וינטים הממותגים בסגנון צעיר וצבעוני, מיוצרים ונמכרים על ידי חברת High Country Healing ממחוז סומיט (Summit) שבקולורדו, ארה”ב. הם זהים לחלוטין לאלו המוכרים והרגילים שנמכרים בחנויות ברחבי המדינה, אך הם מיועדים לקהל הרחב של הצרכנים הפחות כבדים, שאינם מעוניינים לעשן כמות גדולה בכל ישיבה.

ניידות, נוחות וכמות קטנה

בעוד שהג’וינטים המגולגלים מראש הנמכרים בכלל החנויות במדינה, מכילים בדרך כלל גרם אחד של מריחואנה נקייה, המיני ג’וינטים החדשים מכילים רבע גרם בלבד.

מיני ג'וינטים המכילים מריחואנה
טרנד העישון החדש בקולורדו: מיני ג’וינטים

“המטרה מאחורי המוצר החדש היא ניידות ונוחות, לצד כמות שתספיק לעשן ברצף,” מסביר מנכ”ל החברה אנדרו סאליני (Andrew Salini) בראיון. “המיני ג’וינטים מספיקים בדיוק לשניים או שלושה אנשים לסשן עישון אחד,” הוא אומר.

מאז החלה מכירת המיני ג’וינטים בחודש מרץ, מציינים עובדי החנות כי המכירות מרקיעות שחקים ומושכות צרכנים מכלל המחוזות במדינה.

“הרבה צרכנים הגיעו אלינו לאחר שהמיני ג’וינטים יצאו לשוק ואמרו שזה הפתרון האידיאלי עבורם,” מסר ג’ו לינדזי, מנהל קשרי הלקוחות בחנות, “בהתחלה רק הלקוחות הקבועים ניסו אותם, אך עכשיו הם הפכו למצרך המבוקש ביותר בחנות.”

את המיני ג’וינטים החדשים ניתן להשיג באחד מ-15 זנים שונים, במחירים הנעים בין 6 דולר לג’וינט בודד עד 60 דולר לחבילה של 12 ג’וינטים, כולם מזנים שונים למטרת הגיוון.

ראו עוד:
צפו: שוטר מחרים ג’וינט ענק בחגיגות יום המריחואנה
צפו: שוטר מדליק ג’וינט ענק בפסטיבל מריחואנה בוושינגטון

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר