טרגדיה באנגליה: כוכב נבחרת הלקרוס הצעירה התאבד לאחר שנתפס עם מריחואנה

שחקנה לשעבר של נבחרת אנגליה הצעירה בלקרוס תלה עצמו לאחר שקיבל זימון להופיע בבית משפט באשמת החזקת מריחואנה בשווי 50 פאונד.

אדוארד ת'ורנבר
אדוארד ת’ורנבר

אדוארד ת’ורנבר, לשעבר שחקן נבחרת הלקרוס הצעירה של אנגליה, נמצא תלוי בפארק קרוב לביתו ב-15 בספטמבר 2011. הבוקר הותרו לפרסום פרטי האירוע.

יומיים לפני כן, אדוארד בן ה-17 ממנצ’סטר, קיבל זימון לבית משפט על אף שע”פ עורך דינו הוא כלל לא היה אמור להיות מוזמן למשפט וסוכם כי יקבל אזהרה בלבד במטרה למנוע פגיעה בקריירת הספורט שלו – אדוארד היה כוכב נבחרת הלקרוס של בית הספר הקתולי בדידסבורי, מנצ’סטר, וקיווה לאמן נבחרות לקרוס בארה”ב לפני תחילת לימודיו באוניברסיטה.

מריחואנה בשווי 50 פאונד
מריחואנה בשווי 50 פאונד

בקיץ 2011, מספר חודשים לפני התאבדותו, שהה אדוארד בחופשה במהלכה נתפס – בפעם השנייה בחייו – מחזיק מריחואנה בשווי 50 פאונד (300 ש”ח בערך). כשהגיע לתחנת המשטרה, הוא הודה בעבירה וסיכם עם החוקר כי יקבל ‘אזהרה אחרונה’, במטרה לא להיות בעל רישום פלילי, דבר שיהרוס בוודאות את קריירת הלקרוס המתוכננת בארה”ב.

תחנת המשטרה בה נחקר אדוארד כנראה לא עבדה באופן מסודר לגמרי וגרמה לרצף טעויות שהובילו בסופו של דבר להתאבדותו. “הם שמו את הטפסים של אדוארד בתיקייה כחולה במקום בתיקייה ורודה,” מספר עורך דינו. “משמעות הדבר היא שהתיק שלו הגיע לבית המשפט ולכן הוא הוזמן בטעות.”

עם קבלת הזימון לבית המשפט, לא עמד אדוארד בלחץ, רכש חבל בחנות אביזרי בניין, ניגש לפארק הקרוב לביתו ותלה עצמו על עץ. אזרח שעבר בסביבה מצא את גופתו תלויה ולידה על הארץ מכתב ההתאבדות וצו הזימון לבית המשפט.

הוריו, אן ואדריאן ת’ורנבר, סיפרו כי הם הרוסים מהאובדן ומקווים שבמשטרה יילמדו הלקחים כדי שאירועים מסוג זה לא יחזרו. “לא ידענו דבר על הזימונים לבית המשפט,” סיפרו ההורים. “אנחנו רק רוצים להיות בטוחים שהתהליך שהוביל את אדוארד לשים קץ לחייו לא יקרה שוב לאחרים.”

ראו עוד: “הסמים במלחמה בסמים” / דיעה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר