טעות בכתובת: 40 ק”ג מריחואנה נשלחו לחנות בגדים

בעל חנות בגדים בפנסילבניה הופתע לקבל בדואר משלוחי מריחואנה במשקל 40 ק”ג היישר לפתח בית העסק – יומיים ברציפות. המשטרה המקומית תרה כעת אחר חשודים בהזמנה.

40 קילוגרם מריחואנה נשלחו בטעות לחנות בגדים בפנסילבניה, ארה”ב, במשך יומיים ברציפות. על פי הערכות שווין הכולל של החבילות, שהגיעו מקליפורניה אל בית העסק השוכן בעיירה הקטנה דארבי, הוא כ-300 אלף דולר.

“במקרה הספציפי הזה מדובר כפי הנראה בעובד חנות תמים וישר, שהתקשר לדווח למשטרה מיד כאשר הגיעו החבילות אל החנות,” מסר מפקד המשטרה המקומית מייקל צ’יטווד.

צפו בדיווח:

על פי הדיווח, הגיעה ביום ג’ השבוע חבילה של 27 קילוגרם מריחואנה במשלוח FedEx מיוחד אל חנות הבגדים, ולאחר יממה הגיע משלוח נוסף של 13 ק”ג. “מישהו מתגעגע להרבה מאוד מריחואנה,” צחק צ’יטווד בראיון.

כעת מעריכה המשטרה שהשימוש במריחואנה בעיירה הקטנה יצנח לאחר שנתפסה כמות גדולה כל כך שהיתה מיועדת להפצה באזור. גורמי המשטרה סיפרו עוד כי הם יודעים לאן היתה ממוענת החבילה וכי הם פועלים לאיתור החשוד בהזמנה.

40 קילו מריחואנה בטעות
40 קילו מריחואנה – בטעות

“הגיעה עונת הכריסטמס ועכשיו יותר ויותר חבילות נשלחות כך שישנם יותר נסיונות לשלוח סמים, בין אם זה קוקאין, הרואין או מריחואנה,” סיכם צ’יטווד והדגיש כי הם פועלים כעת גם לאיתורו של שולח החבילה מקליפורניה.

“טעויות” מסוג זה חוזרות על עצמן מדי שנה בשנה באופן קבוע ונראה שזו כבר הפכה לשיטה בעזרתה נמנעים הסוחרים מהאשמות על הזמנת סמים. אותם סוחרים מעדיפים להסתכן באובדן החבילה ושולחים אותה לכתובת תמימה במטרה לאסוף אותה משם.

ראו:
הפתעה בדואר: קיבל 5 ק”ג מריחואנה – בטעות
בעל חנות קיבל בדואר 11 ק”ג מריחואנה
הגיש תלונה במשטרה: “מישהו שולח לי גראס בדואר”
קנה כספת באינטרנט, קיבל 130 ק”ג מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר