טוען...

טלגראס מאשימים: זה המנהל שהסגיר אותנו למשטרה

מנהלי טלגראס חשפו את פרטיו המלאים וכתובת מגוריו של א', מנהל 'צוות עוקץ' ואחד הבכירים בארגון, שאינו מופיע בין שמות העצורים בפרשה ולטענתם הוא זה שהסגיר אותם למשטרה.

לאחר גל שמועות הגיעה אמש (שני) הודעה רשמית מהנהלת טלגראס: מנהל בכיר בארגון הוא ששיתף פעולה עם המשטרה במטרה להפיל את הקבוצה.

מדובר בא’ (בן 45), מנהל “צוות עוקץ” בטלגראס לכאורה, שהיה אמון על טיפול בתלונות של לקוחות על סוחרים.

אותו מנהל – שאיננו ברשימת 42 העצורים במבצע המשטרתי – נודע לדבריהם בכינויים רבים בקבוצה: ‘לואקר’, ‘אבו פייסל’, ‘חורש מזימות’ ועוד.

אמש כאמור נחשף שמו המלא לצד מספר תעודת הזהות שלו, כתובת מגוריו, מספרי הטלפון בבית ובעבודה ואף פרטים מלאים של הוריו. ההודעה מתארת גם כיצד הוא נראה ומבטיחה לצרף תמונה בקרוב.

בהודעה נכתב: “סליחה על שטעינו והכנסנו בוגד בקרבינו אך הוא צריך לשלם על הטעות שהוא עשה”.

טרם נודע המניע שהביא לכאורה את א’ להסגיר את כל שדרת הניהול של טלגראס למשטרה, אך ההערכות הנפוצות ברשת הן כי מדובר בתמורה לסגירת תיק בגין שורת עבירות.

בין השמועות לסיבה בגינה נעצר לכאורה אותו מנהל מלכתחילה: החל מעבירות גידול וסחר בסמים ועד דברים הנוגעים למיניות לכאורה. מנגד יש גם מי שטוען שאיומים מצד ארגון פשיעה הם הסיבה.

הודעת הנהלת טלגראס בעניין המנהל שהסגיר את הארגון. בהמשך ניתנו גם פרטי זהותו המלאים
הודעת הנהלת טלגראס בעניין המנהל שהסגיר את הארגון. בהמשך ניתנו גם פרטי זהותו המלאים

אמש חשפנו גם כי לראשונה מאז מעצרו של מנהל ארגון טלגראס, עמוס סילבר, נוצר עמו קשר. עורכי דינו הגיעו לאוקראינה ומדווחים משם כי הוא כלוא בתנאים קשים מאוד.

במקביל, למרות סגירת טלגראס, המסחר המקוון בקנאביס בישראל לא נפסק. עשרות קבוצות ממשיכות לפעול כרגיל וגם בטלגראס מבטיחים כי הם יחזרו בקרוב לפעילות רגילה.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר