טוני ברקסטון: “השיר היה כולו על מריחואנה”

ילידי שנות ה-80 בוודאי זוכרים את טוני ברקסטון, מי שהיתה אחת מזמרות הפופ המצליחות בעולם שזכתה בשישה פרסי גראמי ומכרה ברחבי העולם יותר מארבעים מיליון עותקים של אלבומיה. השבוע סיפרה טוני ברקסטון ששירה המפורסם ביותר היה בעצם על עישון מריחואנה.

טוני ברקסטון
טוני ברקסטון

ב-1996, ברקסטון הוציאה את אלבומה השני והמוצלח ביותר, “Secrets”. ברקסטון אמרה על האלבום: “המוטיבציה להוצאת האלבום הזה הייתה לכלול קצת מכל דבר. שאיפתינו הייתה לבוא עם חומר בעל תחושה מוכרת לציבור שקנה את האלבום הראשון, ללא ישות מוזיקלית עודפת.” ברקסטון שימשה גם כמנהלת המוזיקלית של האלבום, וגם כתבה שני שירים מתוכו, אחד מהם הוא “How Could an Angel Break My Heart”, שנכנס לאלבום “Diana Princess of Wales Tribute”, אלבום לזכרה של דיאנה, הנסיכה מוויילס.

בזכות הסינגל “You’re Makin’ Me High”, האלבום טיפס למקום השני כאלבום הנמכר ביותר בארצות הברית, על פי מגזין בילבורד. הסינגל עצמו הפך בהמשך ללהיט מספר אחת של ברקסטון בכל הקריירה שלה, זאת לאחר ששהה אחד עשר שבועות במקום הראשון ברשימת “100 החמים” של מגזין בילבורד. לאחר 92 שבועות בהם נמכר האלבום בצורה ענפה, הוא זכה בשמונה תוארי “אלבום פלטינה”. סך-הכל, נמכרו ברחבי העולם יותר מכ-20 מיליון עותקים, אשר גיבשו את סמל הסטטוס של ברקסטון כזמרת מצליחה בעולם.

בראיון לערוץ VH1 אמרה השבוע ברקסטון שהשיר המצליח ביותר שלה – “You’re making me high”, שרבים חשבו שמתייחס ליחסים של בינה לבינו, מדבר בעצם על צמח הפלא – קנאביס.

You’re Makin’ Me High

“רבים מחבריי ואפילו בני משפחתי חשבו תמיד שמדובר על שיר חושני שמדבר על יחסים שבין גבר לאישה,” אמרה ברקסטון. “אבל בעצם הוא היה כולו על סאטלה של מריחואנה.”

“שבוע לפני שהשיר נוצר עישנתי מריחואנה בפעם הראשונה בחיי והחלטתי להתייחס לכך בשיר החדש: ‘אני רוצה להרגיש את לבך ונשמתך בתוכי, בוא נעשה עסק – אתה מגלגל, אני מלקקת ויחד נעוף באקסטזה’ – הכוונה היתה לגלגול ועישון של ג’וינט,” אמרה ברקסטון.

מגזין בילבורד זיכה את האלבום בחמישה תארים שונים, ואת הסינגל הרביעי מתוכו, “Un-Break My Heart”, זיכה בשניים. בנוסף, ברקסטון קטפה שני פרסי גראמי; זמרת הפופ הטובה ביותר וזמרת ה-R&B הטובה ביותר.

Un-Break My Heart

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר