טומי צ’ונג נלחם בסרטן הערמונית

טומי צ’ונג, מי שמוכר לכולנו מסרט הקאלט “ציץ’ וצ’ונג” ומסדרת הטלוויזיה “מופע שנות ה-70”, הודיע אמש כי לפני חודש אובחן כי לקה בסרטן הערמונית

טומי צ'ונג
טומי צ'ונג

צ’ונג סיפר כי החל לחוש בתסמינים כבר לפני כשמונה שנים בעת שישב בבית הסוהר לאחר שנעצר בגין סחר ב’עזרים לצריכת סמים’ (צ’ונג שלח בדואר באנגים מזכוכית אשר נושאים את שמו, ללקוחות אשר רכשו את הבאנגים).

“יש לי סרטן בערמונית ואני מטפל בו בעזרת שמן קנאביס” אמר צ’ונג. “…כך שלגליזציה של מריחואנה היא משמעותית בשבילי היום יותר מתמיד, למען בריאותי”.

“התחלתי להרגיש את הבעיות בערמונית במהלך שלוש השנים שהייתי ‘נקי’,” השיב צ’ונג בראיון שערך ברשת CNN, “…כך שאני יודע בוודאות שלא המריחואנה היא שגרמה לכך. קנאביס הוא תרופה”.

צ'יץ' וצ'ונג בסרט "כלכל אותה" Up in Smoke
First gear... Second Gear...

הצמד צ’יץ וצ’ונג (צ’יץ’ הוא צ’יץ מרטין ששיחק גם בסדרת הטלוויזיה ‘נאש ברידג’ס) התפרסמו לראשונה בתחילת שנות ה-70 כצמד מוזיקלי ואף הפיקו סדרת אלבומים מצליחה. בשנת 1978 עלו על מסך הסרטים עם סרט הקאלט הבלתי נשכח “Up in Smoke”. בהמשך הופקו עוד מספר סרטים בסדרה. כולם עוסקים בענייני סטלנים למיניהם ונמצאים בראש רשימות סרטי הקומדיה והסטלנים הטובים בעולם.

במהלך סוף שנות ה-90 ותחילת האלפיים, חזר צ’ונג אל מסך הטלוויזיה בעונה השנייה של הסדרה המצליחה “מופע שנות ה-70”, בתפקיד ליאו – מוכר סטלן בחנות תקליטים.

גם זה בטח יעניין אותך

צוות קנאביס מאחל לטומי בריאות ואריכות ימים. אוהבים אותך טומי!

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר