שוטרים השתילו הרואין ברכבו של חשוד בהחזקת חשיש

הוסר צו איסור הפרסום: מח”ש מנהלת חקירה כנגד ארבעה חשודים, בהם שני שוטרים, בחשד לבידוי ראיות ושיבוש מהלכי משפט. על פי החשד, השוטרים ביקשו מסוחר סמים להשתיל 50 גרם הרואין ברכבו של חשוד בהחזקת חשיש..

האם שוטרים הפלילו חשוד? בית המשפט הסיר את צו איסור הפרסום שהוטל על פרשה חדשה במשטרה. על פי החשד ארבעה חשודים, בהם שני שוטרים, בדו ראיות ושיבשו מהלכי משפט כשהשתילו לכאורה סמים ברכבו של חשוד.

שוטרים השתילו סמים
חשד: שוטרים השתילו סמים ברכבו של חשוד

על פי הודעת מח”ש, השוטרים חשודים שהטמינו סמים במכוניתו של חשוד שנעצר על ידם ובעקבות ההשתלה נפתחה נגדו חקירה בחשד לביצוע עבירות סחר בסמים.

על פי הדיווח ב’וואלה’, שני השוטרים נעצרו בחשד שביקשו מסוחר הסמים לשתול הרואין ברכבו של צעיר מבאר שבע בזמן שנפגש עמו כדי לקנות חשיש. הצעיר הואשם, ולאחר שהתלונן כי הסמים נשתלו ברכבו, נפתחה חקירה סמויה שבסופה נעצרו החשודים.

לפני חצי שנה הגיע צעיר בשם מתן לאזור רמת חובב, שם פגש אדם בשם עטאף וקנה ממנו אצבע חשיש. כאשר נסע בחזרה לכיוון העיר, הוא נעצר במחסום של המשטרה. במהלך החיפוש הוא הודה כי רכש חשיש, אך השוטרים מצאו 50 גרם הרואין במושב האחורי של רכבו. מתן טען כי השקית ובה הסם הקשה אינה שלו. לטענתו, איש הקשר שעמו הוא נפגש שתל את החומר ברכבו. עם זאת, השוטרים לא השתכנעו מגרסתו ולאחר כמה ימים הוגש נגדו כתב אישום חמור.

לאחר שהוגש כתב האישום בעניינו של אותו אדם, ולאחר שנבחן החומר המודיעיני, החליט פרקליט מחוז דרום למחוק חלק מכתב האישום הקשור לחלק מהסמים שנתפסו ברכבו של הנאשם. בעקבות כך נפתחה חקירה סמויה שנוהלה על ידי צוות דרום במחלקה לחקירות שוטרים.

אתמול נעצרו החשודים ובשעה הקרובה הם יובאו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ״ש השלום בראשל״צ.

“לדעתי זו רעידת אדמה במשטרת ישראל”, אומר עו”ד עמית ויצמן המייצג את החשוד בתגובה למעצר השוטרים. “אנשי מודיעין מפלילים אדם בעבירת סמים חמורה, שבגינה יכול היה לרצות מספר שנות מאסר, ואף מעידים בבית משפט ומשקרים. זה כבר יותר מדי, אפילו בשביל משטרת ישראל”

קיים צו איסור פרסום על שמו של אחד החשודים וכן חל איסור לפרסם את שמם וכל פרט מזהה לגבי החשודים במשך 48 שעות ממועד הגעתם לחקירה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר