חשד: חייל צה”ל קיבל סמים וכסף מפלסטינים – בתמורה להיתרי כניסה לישראל

במהלך המעקב שנערך מספר חודשים עלה גם החשד לאפשרות של חטיפת החייל בידי גורמים עוינים

עוד לא עברו שלושה חודשים מאז המקרה המצער בו נרצח החייל תומר חזן ז”ל לאחר שפותה להיכנס לשטחי הרשות הפלסתינית תוך הבטחה לביצוע עיסקת סמים משתלמת, והבוקר נחשפת חקירה במהלכה בוצע מעקב בן כמה חודשים אחר חייל צה”ל שעל-פי החשד סיפק אשרות כניסה לפלסתינאים שנמנעה מהם הכניסה לישראל – והאחרונים בתמורה השיבו לחייל במחווה משלהם בדמות כסף וסמים.

תומר חזן
תומר חזן ז”ל
לאחר שהתקבל במשטרת ישראל מידע מודיעיני אודות החייל (המשרת במנהלת התאום והקישור) הוחלט לפתוח בחקירה סמויה שהעלתה כי בנוסף לאספקת אישורי הכניסה הבלתי חוקיים נהג החייל גם לבלות עם הפלסתינאים בפאבים ומועדונים בתל-אביב.

רק כשהתחיל לעלות חשש לאפשרות של חטיפת החייל הוחלט לבצע את המעצר במהלכו נעצר גם תושב קלקיליה ששהה עימו באותו זמן וכסף מזומן בשווי של עשרת אלפים שקלים שקיבל על-פי החשד בתמורה לאותם אישורי כניסה.

מבלי להתייחס להתנהלות הלא תקינה של החייל, בהחלט ניתן לומר כי המקרה הנ”ל הוא דוגמא נוספת למציאות הבעייתית השוררת בעקבות “המלחמה בסמים”: גם אם לתקופה מסוימת ההיצע בשוק נפגע – הביקוש עדיין קיים. כך קורה מצב בו אנשים מוצאים את עצמם בלית ברירה פונים לגורמים מפוקפקים בניסיון להשיג את מבוקשם.

גם זה בטח יעניין אותך

ראו עוד: החייל שנרצח בקלקיליה – קרבן של המלחמה בסמים?

ראו עוד: פשעי ההפללה לדין!

[מקור]

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר