חצי טון קנאביס ומאות שתילים נתפסו בדירה בת 2 קומות

מאות שתילי קנאביס וחצי טון תפרחות אותרו בדירה בת שתי קומות במושב במרכז הארץ. 7 חשודים נעצרו. "חשיפה משמעותית," מעדכנת המשטרה.

המשטרה מדווחת על חשיפת דירה בת שתי קומות במושב במרכז הארץ, ששימשה לגידול מאות שתילי קנאביס. הפשיטה על הדירה התבצעה לפני כעשרה ימים.

מלבד מאות השתילים אותרו בדירה גם פרחי קנאביס במשקל חצי טון, כך על פי הדיווח. 7 חשודים נעצרו בעת ששהו במקום.

“בלשי משטרת ישראל חשפו מעבדה בת 2 קומות ובה כחצי טון סם מסוכן מסוג ‘קנאביס’ ומאות שתילים לאחר שפשטו במהלך פעילות ממוקדת נגד גידול וסחר בסמים על מבנה בעל 2 קומות ובו מעבדה לגידול סמים מסוכנים במושב במרכז הארץ, ועצרו במקום 7 חשודים,” דווח.

עוד דווח כי “עם כניסתם של השוטרים למתחם נחשפה לעיניהם מעבדת סמים חריגה בגודלה, שהשתרעה על פני 2 קומות של מבנה המיועד ככל הנראה לשמש כמחסן משק, ובו מאות שתילים בשלבי גידול שונים וכחצי טון תפרחת ‘קנאביס’ שנקטפה וטופלה עפ”י החשד ע”י החשודים”.

מעצרם של כלל החשודים (20-50, מרכז) הוארך בבית משפט השלום בירושלים מעת לעת. 6 מתוכם עדיין שוהים במעצר, וביום ד’ (13.11.19) יובאו פעם נוספת לדיון בעניינם.

מהמשטרה נמסר כי “ללא ספק מדובר בפעילות חשיפה משמעותית של המשטרה, שהביאה לתפיסתם של סמים מסוכנים בשווי מאות אלפי שקלים שככל הנראה היו בדרכם להפצה ברחבי הארץ, ולבסוף יכלו להגיע גם לידיהם של קטינים. נגד החשודים אנו מתכוונים לפעול למיצוי מלוא חומרת הדין.”

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר