טוען...

רבע טון מריחואנה ו-300 שתילים נתפסו באשדוד

תפיסת ענק באשדוד: 240 קילוגרם פרחי קנאביס מיובשים ו-300 שתילים בשלבי גדילה שונים נתפסו והושמדו על ידי שוטרי מרחב לכיש. שני חשודים בניהול המקום נעצרו. “כבר ממרחק גדול הרחנו את זה,” דיווחו השוטרים.

אחרי שקט יחסי של מספר שבועות במהלכם כמעט ולא דווח על תפיסות גידולי קנאביס בלתי חוקיים, מגיע הדיווח הבוקר, של משטרת מרחב לכיש, שם תפסו שוטרים למעלה מ-300 שתילי מריחואנה ו-240 ק”ג של פרחי קנאביס מיובשים, לצד ציוד רב של גידול, דישון, תאורה ואוורור.

על פי דיווח המשטרה “מבנה התעשייה הגדול בן ה-3 קומות באזור התעשייה הכבדה בעיר אשדוד, הוסב למעבדת הידרו, בה גודלה מריחואנה באיכות גבוהה. במקום, שהוסווה כבית עסק לגיטימי, נמצאה כמות עצומה של סם: 300 שתילים לצד חומר גרוס במשקל של 240 ק”ג.”

תפיסת מריחואנה אשדוד

תפיסת מריחואנה אשדוד

לפי עדות השוטרים הם הריחו את ריח הפרחים גם כאשר היו מחוץ למבנה. “כבר שהתקרבנו למקום מבחוץ הרחנו ריח חזק של מריחואנה, והבנו מיד מה מסתתר בתוך המבנה”, סיפרו.

“הכניסה אסורה ללא עורך דין”

“היו במקום סמים בכל פינה ובתצורות שונות על אחת הדלתות ראינו שלט עליו נכתב ‘הכניסה אסורה בהחלט ללא נוכחות עורך דין’,” דווח עוד. שני חשודים נעצרו באחריות לניהול המקום.

תפיסת מריחואנה אשדוד

מפקד משטרת אשדוד, סנ”צ נועם שקל, ציין כי מדובר בחשודים שהגיעו לאשדוד ושכרו את המבנה במטרה לגדל, לייצר ולהפיץ את הסמים.

“סיכלנו את הליך הייצור והגידול של הסמים, אשר מהווים מחולל פשיעה ומקור מימון מרכזי עבור גורמים עבריינים. נמשיך להיאבק בנגע הסמים בכל האמצעים העומדים לרשותנו”.

תפיסת מריחואנה אשדוד

תפיסת מריחואנה אשדוד

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר