חנויות קנאביס בקולורדו דואגות לניקוי כבישים במדינה

עם הסדרת הלגליזציה בקולורדו הוחלט לאסור באופן רשמי על כל פרסום של קנאביס בשלטי חוצות, כרזות רחוב, תחנות אוטובוס, או עלוני פרסום חינמיים. חנויות הקנאביס מצאו דרך להתמודד עם האיסור ודואגות לנקות את הכבישים במדינה עבור חסות.

מאת: מתן טמיר

שיתוף פעולה חדש עוקף את האיסור שהוטל על כל פרסום של קנאביס בקולורדו בצורה מעט מתוחכמת, ועם רווח בצידה לכלל התושבים ולסביבה. לאחרונה עסקים מתעשיית הקנאביס הצטרפו למחלקת התחבורה של ממשלת קולורדו במסגרת תכנית ממשלתית המציעה חסויות על כבישים ברחבי המדינה עבור נקיונם – מה שהוביל לשלטי חסות לחנויות קנאביס שצצו סביב כבישים ראשיים.

חסות קנאביס קולורדו

פרסום זה, שאסור לכאורה על פי החוק, מתאפשר להם באמצעות מימון תוכנית לניקוי הכבישים הבינעירוניים (Sponsor a Highway). ניקוי הכבישים הוא הליך יקר במיוחד שעולה למשלם המיסים מיליוני דולרים בכל שנה וכדי להקל על העומס נעזרת הממשלה המקומית בגורמים פרטיים כמו חברות השכרה, חברות ביטוח וכד’, אשר משלמות על ניקוי הכבישים בתמורה לחסות שלהם על השילוט באזורים אלו.

אחת מחנויות הקנאביס בדנבר, בירת קולורדו, שילמה מעל 100 אלף דולר למחלקת התחבורה עבור הצבת 20 שלטי חסות קטנים בצדי הדרך ומעל אלף עובדים שעוברים בשולי הכביש ומרימים את הפסולת שזרוקה על הרצפה. “זה למען אלו שאומרים שתעשיית הקנאביס לא עושה דבר למען הקהילה,” אמר על פי הדיווח אחד מבעלי החנויות, “אנחנו משקיעים הון רב באוכלוסייה הכללית וזה בהחלט לא פרסום”.

צפו בדיווח:

ראו עוד:
שלטי דרך 420 יוחלפו ב-419.9 – בגלל סטלנים
פרסומת: הייתם קונים סושי מדילר ברחוב?
לראשונה בניו יורק טיימס: פרסומת מריחואנה

Cannabis Stores and Doctors Lists
חדשות
Close