ח"כים ומומחים יבדקו את רפורמת הקנאביס של ליצמן

השדולה לקנאביס רפואי, בראשותה של ח"כ שרן השכל, תערוך את ישיבתה הראשונה ביום ד' הקרוב. בדיון יעלו טענות ובעיות בפרטי רפורמת הקנאביס הרפואי החדשה. "מטרת הדיון לגבש את עמדת השדולה והצעותיה לשר ליצמן לקראת יישום הרפורמה," מסרה ח"כ השכל.

השדולה לקנאביס רפואי עליה הכריזה ח"כ שרן השכל בתחילת החודש, תתכנס בשבוע הקרוב לדון בנושא רפורמת הקנאביס הרפואי של שר הבריאות יעקב ליצמן. הכנס יתקיים באולם ­סיעת הליכוד, ביום רביעי ה-27.01.16 – בשעה ­­­10:00.

הרפורמה החדשה, שעדיין לא ברור האם מהווה בשורה אמיתית או פגיעה בחולים, זכתה לסיקור נרחב בכל כלי התקשורת בארץ. בדיון האחרון שנערך בנושא הבטיח ליצמן כי הרפורמה תגיע כבר בתוך חצי שנה, אך כעת מוזמנים כלל האזרחים להגיש את טענותיהם לתכנית עד ליום ו', 2.5.16, בטרם תיכנס לתוקפה.

קולות הציבור לשולחן הכנסת

מלשכתה של ח"כ השכל נמסר כי הישיבה הקרובה תעסוק בפרטי הרפורמה והקשיים האפשריים שהיא עלולה לעורר.

" המטרה היא להביא לשולחן הכנסת את נקודת מבטם של אלו העשויים להיות מושפעים מהרפורמה ישירות: ארגוני מטופלים, חקלאים ומגדלי הקנאביס הרפואי המורשים, רופאים בכירים ורוקחים, יזמים ועוד.

ח"כ השכל ואברי גלעד בטקס הקמת השדולה לקנאביס רפואי - יום ב' (11.1.16)
ח"כ השכל ואברי גלעד בטקס הקמת השדולה לקנאביס רפואי

בישיבת השדולה הקרובה צפויים להשתתף חברי הכנסת אמיר אוחנה, מירב בן-ארי, אילן גילאון ודב חנין.

"הרפורמה שמציע השר ליצמן הינה צעד מבורך שמשפיע ישירות על בריאותם ופרנסתם של רבים מאזרחי המדינה," אומרת ח"כ השכל. "השר ליצמן נתן תקופה שבה הציבור יכול להישמע, ולכן החלטתי להקדיש את הכינוס השני של השדולה למען הקנאביס הרפואי לדיון מעמיק בנושא."

"בדיון ישמעו מגוון הקולות והדעות בהם נוגעת הרפורמה, ומטרתו היא לגבש את עמדת השדולה והצעותיה לשר ליצמן לקראת יישומה של הרפורמה," הוסיפה.

ראו עוד:
משרד החקלאות יקים חוות גידול המפ בישראל
שוטרים פרצו לחדר שינה של צעירה: "לקחו לי 3 גרם"
הצעת חוק חדשה: 50,000 אזרחים יוכלו להגיש הצעת חוק

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט