חייל בבסיס שייטת 13 נתפס מזמין קנאביס לבסיס

בעזרת האזנות סתר גילתה המשטרה סוחרת מטירת הכרמל שמספקת קנאביס במשלוח לבסיס שייטת 13. חייל בבסיס שהזמין את המשלוח נעצר, ונאלץ להודות בעבירה ולזהות את הסוחרת במסדר זיהוי.

חייל צה”ל המשרת בבסיס של יחידת הקומנדו הצבאית שייטת 13 של חיל הים, נעצר לאחר שרכש קנאביס במשלוח אל שער הבסיס. כשהחל לנוע לכיוון מתחם המגורים עם הקנאביס ברשותו, נעצר על ידי שוטרים שעקבו אחר הסוחרת בתקופה שקדמה למקרה.

החייל העיד על אופן ההתקשרות עם הסוחרת, ואף זיהה אותה במסדר זיהוי, כך בדיווח של הכתב ציון חן היום (ד’) באתר ‘אוביטר’. על פי הדיווח, הסוחרת, נתמכת סעד בת 39 מטירת הכרמל, היתה תחת מעקב לאחר ששוטרים זיהו אותה נוהגת באאודי חדשה.

בניסיון להפליל את הסוחרת, המשטרה שלחה סוכנת סמויה שהתחזתה ללקוחה, ובמקביל ביצעו האזנות סתר למכשיר הטלפון שלה. במסגרת האזנות אלו עלה החשד כי בין לקוחותיה של הסוחרת גם החייל המשרת בבסיס שייטת 13, שכאמור נעצר.

על פי הדיווח “בחקירתה אמרה הנאשמת כי היא אישה חולה ומבולבלת שלא זוכרת מה קרה אבל מוכנה להודות בתמורה לשחרורה”. לדבריה, גם אם “נתנה” לשוטרת הסמויה קנאביס, זה בתמורה לפעמים בהן השוטרת נתנה לה קנאביס גם כן.

נגד הסוחרת הוגש כתב אישום המייחס לה מספר עבירות של סחר בקנאביס וגם בקשה למעצרה עד תום ההליכים, ומעצרה הוארך עד להחלטה אחרת בעניינה. החייל צפוי ככל הנראה לעונש מאסר וסביר להניח שהוא אף יורחק מהיחידה הסודית.

מדיניות שייטת 13 לא השתנתה מאז שנת 2013, אז הודח קצין ביחידה משירות קבע, לאחר שהמשטרה תפסה ג’וינט ברכבו הפרטי. הוא טען שזה שייך לחבר, אך הודח למרות זאת. לאחרונה חשף צוללן השייטת לשעבר כיצד הקנאביס הציל את חייו.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר