חוק איסור קיום יחסי מין

לאחר מחקרים שהראו כי יחסי מין מובילים לעייפות, עצלנות וחוסר מוטיבציה, הוחלט להכניסם לפקודת הפעולות הבלתי חוקיות. “לא הוכח שסקס לא מזיק לבריאות,” מסרה שרת הבריאות בתגובה.

מאת: אייסי

לאחר שנים של דיוני שכל, סקס הוכנס לרשימת הפעולות הלא חוקיות. לטענת המחוקקים סקס הוא בעל תוצאות בלתי צפויות ואין להרשות אותו באופן חופשי בציבור. פרשת הצעת החוק החלה לפני שנים רבות כשתוצאות מחקר הביעו חשש כי אנשים שמשתמשים בסקס נהיים יותר פסיבים, נשארים בבית, במיטה, נהיים עצלניים ולא פרודוקטיביים.

לאור ההסדרה הסופית בעניין יחסי מין, בעיר הבירה נפתחה מחאה של צעירים ומבוגרים שלא חוששים להודות כי הם נהנים להשתמש בסקס. המשטרה נוכחת ומקיפה. המוחים קוראים לממשלה לפעול למען העם ולא רק למשול בעם ולדכאו לשווא. שלטים כמו “למה לאכול מותר וסקס לא?” ו-“משרד הבריאות לא זורם” התנוססו בצבעוניות רבה.

שרת הבריאות התייחסה לנושא ואמרה בתגובה: “אין שום גוף מחקר מדעי שאושש באופן שניתן לסמוך עליו אף אחד מהיתרונות של סקס. עלינו לבחון מה בדיוק תורם הסקס ועד אז מי שבאמת זקוק לסקס, מוזמן להגיע לרופאים מומחים אשר יספקו להם תמצית סקס שפותחה כתרופה מחו”ל שתכניס אותם לפריון.”

סקס לא חוקי
חלק מן העצורים בפרשת הסקס הלא חוקי שנחשפה לאחרונה

“אנחנו מבינים את הצורך הביולוגי,” המשיכה השרה. “את אלו שבמצב באמת חמור וצריכים ילדים, אנו נעביר תהליך ממושך עם הרבה בדיקות, תהליך שיוודא בין השאר שלא תהיה “זליגה” לשוק החופשי. אך לגבי הצורך הגופני-נפשי להנאה, אנחנו חוששים שזו הפרכה ולא מכירים בתועלתו. מעולם לא הוכח שיחסי מין לא מזיקים לבריאות.”

גם זה בטח יעניין אותך

המתלוננים דרשו את תשומת לבם של אנשי משרד הבריאות למחקרים קיימים שכבר הוכיחו את היתרונות המובהקים של הסקס. אחד המפגינים, שחילק ספרים שלו על תועלת הסקס וחיים עם סקס, גרס כי “יש מחקר FMRI שמראה בדיוק איזה חומרים משתחררים בגוף בזמן השימוש ביחסי מין. יש נוירוטרנסמיטור שעובד מחוץ למוח הקורטיקלי שנקרא בולזוס-ביצימוס שאנו מכנים בשפה הרגילה ‘ביצים’. ידוע לנו שאצל מגדר לא מבוטל מכלל אוכלוסיית הנבדקים פחתו הכאבים כששוחררו הביצים.”

אחד מקולות המחאה אמר בראיון כי “זה לא ייתכן שאני אסבול ככה. רק משום שבמעבדת כאב לא משוקלל הכאב שיש כשהביצים לא משוחררות, אני לא אהיה זכאי לסקס? אם סקס זה בריא וטוב, זה בריא וטוב לכל מי שרוצה בו ולא רק למי שנציג משרד הבריאות החליט שמתאים.”

סקס לא חוקי
חלק מן העצורים בפרשת הסקס הלא חוקי שנחשפה לאחרונה

שיח ציבורי אחר מתנהל במקביל בזירת הארגונים השונים למאבק ביחסי המין. טענות כגון אלה של העמותה ‘אל-סקס’ גורסות כי סקס יכול להוביל לרמות קשות יותר וליחסי מין כרוניים, וכי במצבים כאלה המשתמשים יכולים ממש להזיק לעצמם, לחלות ולאבד את דעתם. מהעמותה נמסר כי “ידועים מקרים שבהם משתמשי סקס הפכו למכורים ונהיו אגרסיבים וכל מה שיכלו לחשוב עליו זה הסקס הפרוע הבא”. לדבריהם, עקב ההשלכות החמורות לחברה, העניין דורש את התערבות רשויות האכיפה.

אלו שטוענים כנגד זכות הממשלה לכפות את שיפוטה לגבי יחסי מין על האזרחים שומרי החוק אומרים כי סקס זה דבר טבעי ואורגני שנעשה כבר במשך המוני דורות בכל התרבויות בהיסטוריה האנושית, וכי אין סיבה שהמדינה תתערב באורח חיי אדם פרטי שלא מזיק בפעולותיו לאף אחד ואף לא לעצמו.

כפי שסיכם אחד המתרעמים: “מישהו שם מרוויח מזה והוא מנהל את החופש שלנו. בממשלה נאיבים ולא יודעים שם שכולנו גם ככה נעשה את זה למרות האיסור? הם רק יוצרים הפללה. מנסים להרגיל אותנו שאפשר לקחת מאיתנו זכויות. מה הלאה יאסרו לנו, קנאביס?!”

בינתיים החלו בתל אביב להיפתח קיוסקים קטנים הפועלים במאורות סליזיות לתחליפי סקס ואינם כלולים ברשימת הפעולות הלא חוקיות, בעיקר תחת השם המטעה ‘נייס-גאי’: את חושבת שאת תקבלי ארוחה מפנקת וזיון נפלא – אבל הוא סתם עושה לך ביד…

ראו גם: מה אם גזר היה לא חוקי?
ראו גם: מה אם חומוס היה לא חוקי?
ראו גם: מריחואנה וסקס: שילוב קלאסי
ראו גם: קנאביס – ויאגרה טבעית לשיפור חיי המין
ראו גם: ארגון המוקחות מזהיר: מים עלולים לגרום למוות
ראו גם: הקוברה השחורה – כנראה שזה הסם הגרוע בעולם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר