חשד: חוקר בלהב 433 קיים יחסי מין עם חשודה בפרשת טלגראס

מח"ש חושדים כי חוקר בפרשת טלגראס קיים יחסי מין עם חשודה שהיתה חברה בארגון ונמצאת במעצר בית. על פי החשד השוטר הגיע לביתה בשעת לילה מאוחרת ולטענת עורכת דינה ניצל את מצבה הנפשי לצורך סיפוקו.

חוקר בלהב 433 נעצר לפני כשבוע בחשד כי קיים יחסי מין עם אחת מ-2 החשודות (ע”ב, י”ד) בפרשת ‘טלגראס’ בעת ששהתה במעצר בית.

במידה ואכן מדובר בי”ד, הרי שהיא דיווחה בשנת 2016 כי כבר נאנסה בעבר בגיל 14 ושוב בגיל 21, ואם אכן בה מדובר זו לה לכאורה טראומה שלישית.

על פי דיווח של כתב ynet אלי סניור החוקר חשוד בכך שהגיע בשעת לילה מאוחרת לביתה של החשודה וניצל אותה לכאורה לצורך קיום יחסי המין.

גורמים המעורים בפרשה ציינו בפני הכתב כי “לפי החשד אחד החוקרים שלח את אחת החשודות למעצר בית ונתן לה את מספר הטלפון שלו על-מנת שתהיה עמו בקשר במקרה שיתעוררו בעיות”.

בעקבות המקרה הגישה החשודה תלונה למחלקה לחקירות שוטרים (מח”ש). החוקר יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

עו”ד טלי גוטליב, המייצגת את החשודה, מסרה ל-ynet כי “זו בושה למשטרת ישראל שחוקר ביחידת עילית מתנהג כמו חיה בלתי נשלטת. מעז לתת סלולרי שלו למרשתי בסמוך לשחרור שלה למעצר בית. מגיע אליה בשעות לא שעות, מפתיע אותה, נכנס לחדרה ומקיים איתה יחסי מין כשהיא קפואה והמומה. חוקר מנצל את מעמדו להשגת הטבות מיניות”.

כזכור במסגרת פרשת טלגראס נעצרו עשרות ישראלים בחשד שהיו חלק מניהול הארגון ונגד 27 מתוכם הוגשו כתבי אישום על שורת עבירות כולל חברות בארגון פשיעה, הלבנת הון, סחר בסמים ועוד.

מנהל הארגון שוהה עדיין במעצר בקייב בירת אוקראינה בזמן שמשטרת ישראל מנסה לקדם את הסגרתו בחזרה לישראל בעוד הוא ועורכי דינו מתנגדים ופועלים לפנייה לבית המשפט האירופי לזכויות אדם.

הארגון נחשף לאחר שאחד ממנהליו ערק לצד המשטרה ושימש כסוכן סמוי בתוך הארגון במשך מעל לשנה, במהלכה העביר מידע מפליל אודות חבריו. לאחרונה דווח כי בתמורה הוא קיבל כ-250 אלף ש”ח לצד זהות חדשה ואזרחות זרה.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט