חולון: 26 שתילי קנאביס נתפסו בקופת חולים

עם פתיחת השבוע ממשיך המאמץ המשטרתי החריג בתפיסת חדרי גידול קנאביס בלתי חוקיים בכל רחבי הארץ. הפעם נעצרו שני צעירים וחיילת מחולון, שגידלו לכאורה קנאביס בלתי חוקי בבניין קופת חולים.

המאמץ המשטרתי להשמדת בתי גידול קנאביס בלתי חוקיים נמשך בכל כוחו. לאחר מספר פשיטות במהלכן נתפסו עשרות בתי גידול קנאביס ברחבי הארץ ובהם עשרות אלפי שתילי קנאביס בלתי חוקיים, גם השבוע נפתח בתפיסה נוספת – הפעם של 26 שתילי קנאביס בחולון, בבניין קופת חולים בעיר.

על פי הדיווח, בעקבות תלונה שנתקבלה אמש (מוצ"ש) במוקד המשטרה על חשד לפריצה לבניין קופת חולים בחולון, הגיע צוות בילוש ממרחב איילון למקום, שם זיהה 2 חשודים תושבי העיר בשנות ה-20 לחייהם. יחד עם השניים נמצאה במקום גם חיילת.

צוות הבילוש הבין כי שני החשודים השתלטו ככל הנראה על חדר חשמל הסמוך לקופת החולים ומשם משכו חשמל לצורך גידול 26 שתילי קנאביס. בחדר הגידול המאולתר נמצא גם ציוד גידול, מזגן, מנורות ועוד.

תפיסה זו באה בדיוק שנה לאחר תפיסה של 100 שתילי מריחואנה בחנות צעצועים בחולון.

מפקד מרחב איילון, נצ"מ נתן בוזנה, אמר: "אירוע עם חשד לעבירה מסוג אחד, הוביל לגילוי מעבדת הידרו, בסמוך לסניף אחת מקופות החולים באיזור. חתירת הבלשים למגע הובילה לגילוי המעבדה, חשיפת העבריינים והבאתם לדין"

על פי דיווח המשטרה: "אמש, במהלך פעילות שגרתית של צוות בילוש ממרחב איילון שבפיקודו של נצ"מ נתן בוזנה, קיבל הבילוש קריאה על חשד להתפרצות לסניף אחד מקופות החולים בחולון. הצוות שהגיע למקום הבחין ב-2 חשודים, תושבי העיר חולון, בשנות העשרים לחייהם ותוך זמן קצר התברר כי השניים השתלטו על חדר חשמל הסמוך לקופת החולים, בו הם הקימו מעבדת הידרו. בחיפוש במקום נמצאו כ-26 שתילי מריחואנה במשקל של כקילו. כמו כן, נמצאו במעבדה ציוד לגידול הסמים שכלל מזגן, מנורות וכו'. בסמוך למקום נמצא גם רכב ששימש את השניים בהגיעם למקום. בהמשך, בחיפוש בביתו של אחד מהחשודים, נמצאה כמות קטנה של גראס ומפתח המנעול שסגר את המעבדה. השניים נעצרו ויובאו הערב, ה-18.4 לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א. יחד עם השניים נמצאה במקום גם חיילת. היא שוחררה ומצ"ח עודכן בעניינה."

גידול קנאביס חולון קופת חולים
גידול קנאביס חולון קופת חולים

ראו עוד:
ישראל מתייבשת: טון מריחואנה נתפס בתל אביב
תפיסת שיא: 10,000 שתילי מריחואנה נתפסו בחברון

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט