לרכוב עם לארי: קנאביס לטיפול בפרקינסון

“חוזר לי הקול”: צפו בשינוי המדהים במצבו של חולה פרקינסון – 4 דקות בלבד לאחר נטילת שמן CBD לראשונה בחייו. הקטע זכה כבר לעשרות מיליוני צפיות והוא חלק מסרט דוקומנטרי חדש. צפו:

בסרטון מרשים למדי שנצפה כבר על ידי עשרות מיליונים מאז שפורסם בשבוע שעבר נראה לארי, חולה הסובל מפרקינסון וניוון שרירים קשים ומ’דיסקינזיה‘ – תנועות בלתי רצוניות הנגרמות משימוש ממושך בתרופות אנטי-פסיכוטיות.

לארי, שכמעט ואינו יכול להוציא קול בגלל תופעות הלוואי הקשות, מנסה לראשונה בחייו שמן CBD, הרכיב בקנאביס שאינו פסיכואקטיבי. לאחר 4 דקות בלבד הוא קם מהספה כשכל הרעידות החמורות נרגעו לגמרי. “חוזר לי הקול,” הוא אומר נדהם, “מישהו רוצה לאכול?”

המהירות בה נראה השינוי המרשים הפתיעו גם את עורכי הסרט הדוקומנטרי “לרכוב עם לארי” (Ride With Larry) שהקטע הקצר לקוח ממנו, שכתבו בתיאור שצירפו לפרסום ש”אפילו לא ערכנו את הוידאו כי התוצאות היו כל כך מרהיבות גם כך”.

“עם כמה טיפות של שמן קנאביס מתחת ללשון, הדיסקינזיה, אובדן הקול והרעידות נרגעו בתוך דקות!” כתבו. “אנא שתפו את הסרטון כדי לעזור ולהשכיל את הציבור. זה לא קשור לפוליטיקה, אנשים צריכים לראות איך מריחואנה רפואית עובדת על חולים אמיתיים עם בעיות אמיתיות.”

הטריילר לסרט:

https://www.facebook.com/ridewithlarry/videos/616014611799540/

סיפור זה דומה לסיפורם של יאן פריצל, חולה פרקינסון מבוגר שצילם עצמו לפני ואחרי ששאף 30 מ”ג של אדי קנאביס וראה לתוצאות מדהימות, ושל הילדה סינדי-מיי, שהקנאביס מציל אותה מפגיעה עצמית.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר