חודש אחרי שהמשטרה “הנחיתה מכה קשה” – טלגראס חזרה לפעול כרגיל

פחות מחודש לאחר שנסגרה ע"י המשטרה במבצע רחב היקף, חזרה אתמול קבוצת 'טלגראס' לפעילות מלאה.

פחות מחודש אחרי שנסגרה על ידי משטרת ישראל, חזרה אתמול (שלישי) ‘טלגראס’, קבוצת המסחר בקנאביס הגדולה ביותר באפליקציית ‘טלגרם’, לפעילות שוטפת.

הקבוצה עדיין לא הקימה מחדש את בוט הביקורות שלה, שמהווה חלק קריטי מהמערכת, אך נראה כי מוקד התלונות של ‘צוות עוקץ’, שמנהלו לשעבר הוא זה שהסגיר את הקבוצה למשטרה, כבר חזר לפעול.

‘בוט הביקורות’ שהיה קיים ב’טלגראס’ המקורית איפשר לקונים לקרוא ביקורות שקונים אחרים השאירו על סוחרים, ולבחור ממי לרכוש בהסתמך על טיב הביקורות. לפיכך מאחר והוא אינו פעיל נשארים בינתיים הקונים בעלטה לגבי איכות הסוחרים וסחורתם.

אך למעט הביקורות הקבוצה חזרה לפעילות כמעט מלאה ביממה האחרונה, עם פרסומים שוטפים של עשרות סוחרים שונים בארבעה ערוצי כיוונים אזוריים – צפון, דרום, מרכז, וירושלים.

קבוצת 'טלגראס' חזרה לפעילות
קבוצת ‘טלגראס’ חזרה לפעילות

טלגראס נסגרה כזכור בחודש שעבר ע”י משטרת ישראל במבצע רחב היקף שבמסגרתו נעצרו 42 מחברי ההנהלה הבכירה של הקבוצה, כולל המייסד והמנהל הראשי עמוס דב סילבר.

המשטרה התגאתה אז שהיא “הנחיתה מכה קשה” על שוק הקנאביס הבלתי חוקי בישראל, אך קבוצות אחרות קמו מיד לספק את הביקוש האדיר, וכעת כאמור גם ‘טלגראס’ עצמה חוזרת לפעול.

במקביל לפתיחתה מחדש של הקבוצה, מתפרסם היום ב-Ynet מכתב קצר שכתב עמוס לסנגוריו, עו”ד ניר יסלביץ’ ועו”ד דניאל פאר, שבו הוא מתאר את תנאי הכליאה הקשים לדבריו בכלא האוקראיני.

“בדרך למטרה הם (המשטרה) הנחו את האוקראינים לא להיות אנושיים עד לרמה שהמפקד שהעביר אותי ביזה את התפילין שבדיוק הנחתי”, כתב סילבר. “אני מקווה שאוכל לצאת מהתא הזה מהר. אין לי אוכל, וגם בתא הקודם שבו שהיתי זכיתי רק ללחם ותה. אני לא מסוגל עוד לאכול לחם”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר