מגלגל...

חדש: ‘קססונת’ – כנראה הקססונית המושלמת לסטלנים

חדש בהדסטארט: בעבור 13 ש”ח בלבד מציעה חברה ישראלית חדשה את מה שהם מאמינים שהיא הקססונית המושלמת לנשיאה מחוץ לבית – במיוחד לסטלנים. היא עמידה במים, אטומה לגמרי, מגיעה בגודל של כרטיס אשראי כך שמתאימה לארנק – ויכולה לשאת עד 5 גרם קנאביס.

שלושה יזמים ישראלים פיתחו מוצר חדש בשם ‘קססונת‘ – קססונית לנשיאת תערובת קנאביס לגלגול שמטרתה להחליף את דפי הנייר שצרכני קנאביס סוחבים איתם כאשר יוצאים מהבית.

החברה החדשה מציעה כעת את ה’קססונת’ בעבור 13 ש”ח בלבד במסגרת קמפיין גיוס המונים שפתחו באתר ‘הדסטארט’, בו הם מקווים לאסוף 5,000 ש”ח למימון הייצור וההפצה.

“נמאס לכם להסתובב עם ניירות מדפסת מצ’וקמקים או לחילופין קייסים מגושמים ויקרים מעור? אל חשש, קססונת תשפר לכם את חוויית הגלגול,” כותבים היזמים בדף הפרויקט. “קטנה, עמידה ומעוצבת לעילא – הקססונת תכיל את הדברים היקרים לכם, תיכנס לכל ארנק או כיס, ותהיה אתכם בכל מקום ובכל זמן שתרצו.”

“הקססונת, אקססורי לנשיאת קססה שנפתח למשטח עבודה לגלגול, מגיעה כרגע ב-4 עיצובים, בגודל של כרטיס אשראי ונכנסת לכל ארנק, ויכולה להכיל עד 5 גרם של קססה,” הם מספרים בשיחה עם המגזין.

גם זה בטח יעניין אותך

לדברי היזמים, החידוש המשמעותי של הקססונת הוא שהיא הקססונית היחידה בשוק הישראלי שהיא גם אטומה לגמרי, גם עמידה למים וגם נכנסת לחריץ כרטיס האשראי בארנק.

“קססונת נסגרת ונאטמת עם 4 מגנטים כך שאין מצב לדליפה בחיים והיא אפילו עמידה במים עד רמה מסוימת (אם נשפך עליה נוזל, לא אם מטביעים אותה במים כמובן),” הם מסבירים.

“בסוף השבוע האחרון הרמנו קמפיין מימון המונים באתר הדסטארט, כבר גייסנו מעל 1,000 ₪ והיד עוד נטויה,” הם אומרים ומפרטים את רשימת התשורות המוצעות בדף הפרויקט: קססונית אחת ב-13 ש”ח, 5 קססוניות ב-58 ש”ח וכן אפשרות להדפסת עיצוב אישי בעבור 550 או 1,200 ש”ח.

את הקססונית החדשה ניתן להשיג כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר