חדש: פאף פאף צ’ט – צ’ט לסטלנים

אתר חדש מאפשר לסטלנים להכיר חברים חדשים מרחבי העולם בצ’ט המיועד לצרכני קנאביס בלבד. בכניסה לאתר מסמנים כמה מסטולים אתם מ-1 עד 10 והשירות מקשר אתכם באופן אוטומטי לאחרים.

פאף פאף צ’ט (Puff Puff Chat) הוא צ’ט אנונימי בסגנון צ’ט-רולט המוכר ובו ניתן לשוחח עם צרכני קנאביס מכל רחבי העולם. לאחר שתבחרו כמה אתם מסטולים מ-1 עד 10 ישייך אתכם האתר לצ’ט רנדומלי עם משתמש אחר.

בדומה לצ’ט-רולט גם כאן ניתן לשוחח עם משתמש אחד בכל פעם, בטקסט או בוידאו, אך לדברי המפתחים השוני הוא שכאן מדובר על אתר ייעודי לצרכני קנאביס בלבד.

פאף פאף צ'ט

כצפוי, הרעיון לצ’ט הגיע לאחר שמפתחיו היו תחת השפעה. “קיבלתי השראה לרעיון כשהייתי תחת השפעת מריחואנה,” מסביר אריק, מייסד האתר. “עד כה התגובות חיוביות ומעודדות ורבים מספרים כי נהנים למצוא פרטנר לשיחה קצרה וחסרת מחוייבות.”

אחד האלמנטים המבדרים ביותר באתר (בינתיים רק בגירסת הדסקטופ), הם העננים הוירטואליים המרחפים בחלקו העליון של המסך. כל נסיון לתפוס אותם עולה בתוהו ולכן מספק לגולשים הסטלנים שעות של בידור שטותי.

אלמנט מעניין נוסף באתר הוא ההודעה המופיעה בצד ימין ומכוונת לצרכני הקנאביס הישראליים והפלשתיניים. “קחו שאכטה ודברו על זה,” נכתב בשלוש שפות, עברית, אנגלית וערבית.

לכניסה לצ’ט לחצו כאן.

כמובן שלאלו המעוניינים לצ’וטט בעברית, יש את פורום הקנאביס הישראלי הרשמי.

ראו גם: קנאביס וזוגיות – איך לשמור על מערכת יחסים תקינה עם צרכנ/ית קנאביס

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט