חדש: סיגריות מריחואנה

הבלתי נמנע קרה: חברה בקולורדו הודיעה על השקת מוצר חדש – סיגריות מריחואנה מסחריות בייצור אוטומטי בידי מכונות.

מאז נכנסו לתוקפם חוקי הלגליזציה בקולורדו, רבים מתקשים להימנע מלצפות את המובן מאליו ולתהות מתי תקום חברת הסיגריות הראשונה שתפתח פס ייצור לסיגריות עם קנאביס. למרות שמועות על כך שחברות הטבק הגדולות מתכננות להיכנס לשוק, הכחישו נציגי החברות את השמועות מכל וכל.

סיגריות קנאביס Cranfords
סיגריות קנאביס Cranfords

כעת מודיעה חברת 'קרנפורדס' (Cranfords) האמריקנית על השקת פס ייצור של סיגריות קנאביס מגולגלות. לא ג'וינטים, אלא סיגריות במבנה המוכר שלהן, עם פילטר ובעובי המקובל של סיגריות רגילות.

"הרבה אנשים שמעשנים סיגריות (טבק) ניסו את המוצרים שלנו, והם אוהבים את העובדה שההרגשה היא דומה לזו של עישון סיגריות רגילות – הדרך בה הסיגריה יושבת בין האצבעות וצורת ואופן העישון המוכרים," אמר כריס קונורס, מנהל התפעול בחברה, בראיון לאתר 'קנאביסט'. "אבל אין טבק בסיגריות האלה. זה הכל מריחואנה, בערך 100 מיליגרם של THC בכל סיגריה, כך שהיא בהחלט תגרום לך להרגיש קצת אחרת מסיגריה רגילה."

"כל הסיגריות שלנו מגולגלות על ידי מכונה אוטומטית ואנו גאים להיות מותג סיגריות הקנאביס הראשון בעולם," אמר עוד קונורס, שמאז השקת המוצר לראשונה לפני כחודשיים מכר כבר למעלה מ-1,000 אריזות ומשתף פעולה עם 20 חנויות ברחבי קולורדו. "הן עפות מהמדפים," הוא טוען.

סיגריות קנאביס מרלבורו
התמונה שהפכה לשמועה…

כזכור, לפני מספר חודשים, מיד לאחר כניסתם לתוקף של חוקי הלגליזציה בקולורדו, נפוצה ברשת שמועה על כך שתאגיד הסיגריות הענקי 'פיליפ מוריס' מתכנן להיכנס לשוק הירוק.

"כולם דיברו על זה אז," אומר קונורס, "אבל זו היתה מתיחה. עכשיו אנחנו מביאים את הדבר האמיתי."

את הסיגריות ניתן לרכוש בחנויות בקולורדו בעבור 50 עד 60 דולר, כאשר בכל קופסת מתכת ישנן 10 סיגריות קנאביס מוכנות לעישון. קונורס מציע את המוצר למכירה גם בסיטונאות בעבור 30 דולר לקופסה.

ראו גם: קנאביס לגמילה מסיגריות וניקוטין

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט