חדש: נרות קנאביס וגינליים – להקלה על כאבי מחזור

צריכת קנאביס כבר מזמן לא באה בצורת עישון בלבד ואחרי שחשבנו שכבר אין מה להמציא, מגיע המוצר החדש של חברת FORIA, יצרנית שמן הסיכה מקנאביס לעוררות מינית: נרות קנאביס וגינליים להקלה על כאבי מחזור של נשים.

חברת FORIA, יצרנית שמן הסיכה הייחודי לנשים שמכיל רכיבי קנאביס וגורם להשפעה מינית מענגת בעת מריחה על אברי המין, משווקת כעת מוצר חדש וראשון מסוגו בעולם: נרות וגינליים (Suppository) המכילים קנאביס ואמורים להשפיע באופן המיטבי ביותר – בעיקר לטיפול והקלה בכאבי המחזור החודשיים.

Foria Relief הוא שמו של המוצר החדש, המכיל כ-60 מ”ג THC ו-10 מ”ג CBD, הרכיבים בפעילים הבולטים בקנאביס. על אף כמויות ה-THC בנרות הוגינליים, על פי הודעת החברה הם דווקא אינם גורמים להשפעה פסיכואקטיבית, זאת עקב אופן הצריכה הייחודי.

נרות הקנאביס מיוצרים מחמאת קקאו המעורבבת עם שמן קנאביס ותמצית CBD, כך על פי ההודעה לעיתונות שפרסמה החברה השבוע, ויכולים לעזור ללמעלה מ-84 אחוז מהנשים, שעל פי מחקרים סובלות מכאבי מחזור מדי חודש בחודשו. כעת, אלו מהן החיות במדינות בהם קנאביס רפואי הוא חוקי, יכולות להנות מצורת הצריכה החדשה.

נרות קנאביס וגינליים - FORIA

“אזור אגן הירכיים מגיב באופן מיטבי לטיפול בקנאביס שכן באזור זה בגוף יש יותר קולטני קנבינואידים מכל חלק אחר בגוף מלבד המוח,” כך על פי ההודעה. “הפורמולה הייחודית אינה בעלת השפעה פסיכואקטיבית כך שניתן לצרוך אותה גם בעבודה או בכל מקום בו מעדיפים שלא להתמסטל”.

באתר החברה מוצעים שני מוצרים: אחד המכיל 2 נרות קנאביס וגניליים ומחירו 22$, והשני עם 4 נרות ומחירו 44$. המוצרים זמינים לרכישה היום בינתיים רק בקליפורניה, ובקרוב מאוד צפויים להיות משווקים גם בקולורדו ובשאר המדינות שהתירו השימוש בקנאביס.

נשים רבות בעולם ממליצות על קנאביס כטיפול מעולה לכאבי מחזור ולאחרונה עלתה הדרישה גם בקרב נשים בישראל. גם ויקטוריה מלכת אנגליה נהגה במאה ה-19 להנות מסגולות הקנאביס לטיפול בכאבי המחזור שלה.

ראו עוד:
נשים וקנאביס: 7 שימושים היסטוריים שלא הכרתם
8 סיבות לכך שיותר נשים מעשנות גראס
אחוז הנשים בתעשיית הקנאביס – הגבוה ביותר בעולם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר