מגלגל...
x

חדש: כרטיס מועדון 420 – הטבות מיוחדות לקהילת הקנאביס

המוני צרכני הקנאביס בישראל יכולים מעתה להנות מהטבות בלעדיות, בעזרת כרטיס מועדון צרכנות חדש: הנחות על קורסים וברכישת ציוד צריכה וגידול, מבצעים מיוחדים בבארים מובילים, מופעי סטנדאפ במחירים מפתיעים ואפילו ג’וינט מתנה בקולורדו.

מעכשיו יכולים צרכני ומטופלי הקנאביס בישראל להפיק תועלת כלכלית ממספרם הגבוה באוכלוסיה.

בהצגת כרטיס חבר ‘מועדון 420‘ יוכלו חברי המועדון להנות מהטבות בלעדיות אצל נותני שירות מתחומים שונים.

מועדון 420
כרטיס מועדון 420 – מזכה בהטבות, הנחות ומבצעים בלעדיים

באתר החדש (כאן) מופיעים המבצעים המובטחים למחזיקי הכרטיס. לרשימה, שעתידה להתרחב עוד רבות, יצטרפו בקרוב עוד עשרות הטבות נוספות.

בין השאר מקבלים מחזיקי הכרטיס הנחות על קורסים וברכישת ציוד גידול, מחירים מיוחדים בבארים מובילים, מגוון מופעי בידור במחירים מפתיעים ואפילו 10% הנחה וג’וינט במתנה בחנות קנאביס בקולורדו.

עוד ניתן להנות מהפתעות ברשת בתי קפה, מחירים שווים בחנויות לאביזרי עישון ואידוי, כרטיסים מוזלים לפיינטבול וקארטינג, טיפולי עיסוי ופסיכותרפיה בהנחה ועוד.

גם זה בטח יעניין אותך

כדי להיות חבר במועדון ההטבות יש לרכוש כרטיס מגנטי המוצע באתר.

עלות הכרטיס נכון להיום היא 105 ש”ח לשנה (8.75 לחודש), שהם 75% הנחה מהמחיר המקורי העומד על 420 ש”ח. מחיר מבצע זה מיועד ל-420 המצטרפים הראשונים בלבד ולאחר מכן יעלה ל-17.5 ש”ח לחודש עד החבר ה-1,000 ולאחר מכן ל-26.25 ש”ח לחודש וכן הלאה.

מועדון 420
חלק מן ההטבות המופיעות באתר המועדון – מופעי סטנדאפ, ציוד גידול, קורסים ואפילו ג’וינט מתנה!

המועדון, הפועל בשיתוף עם מגזין קנאביס, מבטיח עוד כי חלק מהכספים שייכנסו למועדון יופנו כתרומה לקידום פעילויות למען הסדרה של שוק הקנאביס בישראל ולטובת רווחת ציבור הצרכנים והמטופלים.

בין מי שכבר הצטרפו כנותני שירות ניתן למצוא את הבארים המצליחים ‘הנסיך’ ו’קן הקוקיה’, את ‘קומדיה בר’ – מועדון הסטנדאפ של שחר חסון, את רשתות ‘הידרוגארדן’ ו’הידרוגרו’, את החנויות ‘טבק עבודי’ ו’סמוקר’ ועוד ועוד.

בעלי עסקים ושירותים המעוניינים להציע הטבות לקהילה, מוזמנים לפנות גם כן.

לכניסה למועדון ופרטים נוספים לחצו כאן.

עיצוב לוגו: בן קייל | עיצוב אתר: Buzzers

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר