טוען...

חדש: גלאי עשן מריחואנה

מוצר חדש מבטיח למנוע מכם לעשן קנאביס במלון או בבית הסוהר: גלאי עשן אשר יודע להבדיל בין עשן סיגריות רגיל לעשן מריחואנה ושולח התראות אונליין למוקד.

Air Guard, “שומר אוויר”, הוא מוצר חדש פרי פיתוחה של חברה לבנונית שהוקמה על בסיס מחקריו של ג’ו דלברונו, פרופסור לכימיה מאוניברסיטת דארתסמות’ בארה”ב.

החברה מציעה שני דגמים לבחירה: האחד הוא גלאי אותו מכניסים לשקע חשמל בקיר והשני הוא גלאי נייד, שכשמו כן הוא, ניתן להפעלה בסוללות פשוטות ומאפשר למשל להורים לבצע סריקות לזיהוי ריחות לא רצויים בחדרי הבית.

על פי הדיווח, בעזרת צמד סרטים פולימריים מזהה הגלאי האם העשן מסביבו הוא עשן טבק או עשן קנאביס ומיד מפעיל התראת Wi-Fi למוקד או מכשיר סלולרי.

גלאי עשן מריחואנה
גלאי עשן המריחואנה של AirGuard – הגרסה ה’ניידת’ להורים לחוצים

אם תהיתם מי עשוי להתעניין במוצר שכזה, מפתחי המוצר מסבירים כי בעיקר בעלי מלונות המעוניינים למנוע עישון מריחואנה בחדרי המלון, אך “גם כמות נכבדה ומפתיעה של עסקים כגון אכסניות, בתי חולים, בתי סוהר, דיור ציבורי ועוד,” מפרט מנכ”ל החברה ג’ק אוטול.

“המכשיר שלנו יאפשר למשתמשים לנטר אזורים שונים ולהבטיח שישארו נקיים מעשן,” הוסיף. “זה שולח התראה אוטומטית ומודיע למנהל כי אם מישהו מעשן.”

AirGuard צפויה להתחיל להימכר באביב 2015.

ראו עוד:
חדש: אפליקציה לגידול קנאביס הידרו בבית
מחקר חדש בודק: כמה זה ג’וינט?
האם עישון מריחואנה פסיבי מכשיל בדיקת שתן למציאת סמים?

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר