מגלגל...

חדש בקליפורניה: סיורי טעימות קנאביס לאניני טעם

טרנד חדש של חובבי קנאביס בסן פרנסיסקו, קליפורניה: אירועי טעימות מקצועיים בהם נהנים האורחים ממגוון זני קנאביס ו”מנות שף” המתחלפים לפי צלצול פעמון. אירועים אלו מיועדים לקהל חובבי הצמח שנהנים ממנו כמו מיין טוב, והם אינם דומים למסיבות צעירים שגרתיות.

טרנד חדש הפך לאחרונה ללהיט בעיר סן פרנסיסקו שבקליפורניה, ארה”ב -“מסיבות קנאביס” מקצועיות הכוללות “מסלול טעימות”.

מסיבות אלו (המכונות גם “מסיבות זנים”) הן המקבילה הירוקה לאירועי טעימות יין. בשונה ממסיבות “רגילות” בהן משמש הקנאביס לשדרוג ההנאה, אירועי הטעימות מיועדים לחובבי הצמח וה”היי” שאינם מעוניינים בקנאביס בתור “סם מסיבות” אלא נהנים ממנו כמו יין טוב.

טועמים קנאביס בסן פרנסיסקו

ברוב אותן “מסיבות זנים” משתמשים חובבי הקנאביס במכשירי אידוי (וופורייזרים) בלבד (המחולקים בחינם בדרך כלל), הן נערכות בברים מקומיים (בעיקר ברחוב “סומה”, הידוע במגוון הברים הקיימים בו) ומיועדות בעיקר לקהל צעיר יחסית.

לצורך מסלולי הטעימות מייבאים מארגני האירועים מגוון של זנים מיוחדים מרחבי המדינה ובעיקר ממחוז הומבולדט (המוכר בשם “ארץ המריחואנה“).

טעימות קנאביס במועדון בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ארה"ב
דוגמיות קנאביס המיובאות ממגוון מגדלים ברחבי קליפורניה – עשן כפי יכולתך

בכדי להעריך את ההשפעה המיוחדת של כל אחד מהזנים, הטעימות באירועים מסודרות כך שבכל זמן נתון ישנו רק זן אחד הזמין לצריכה. בכל פעם שמתחלף הזן על השולחן, המארגנים מצלצלים ב”פעמון זנים” ייעודי (Strain Bell).

גם זה בטח יעניין אותך

מלבד הזנים שמוגשים לעישון או אידוי, מרבית המסיבות כוללות גם הגשה של “מנות שף” שונות המכילות קנאביס, המסודרות גם הן לפי זנים והשפעות.

הטרנד החדש החל להתרחב בחודשים האחרונים, כחלק מגל הלגליזציה המתקרבת ששוטף את קליפורניה כולה, והוא מסמל את התפתחותו של שוק הפנאי המקצועי בתוך התעשייה המשגשגת.

למרות המגוון והעוצמה של מרבית הזנים, באירועי הטעימות לא תמצאו אנשים זרוקים על ספה אלא דווקא עוסקים בדיונים ערים על התעשייה הירוקה בארה”ב ובעולם כולו – מה שמראה שגם צריכה של קנאביס בכמות גדולה אינה מפריעה להתנהלות תקינה כפי שגורמת למשל צריכת אלכוהול.

ראו עוד:
מועדוני הקנאביס היפים ביותר בסן פרנסיסקו
לראשונה תערוכת מריחואנה במוזיאון בארה”ב
ארה”ב עשויה להודיע בקרוב על שינוי בחוקי המריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר