חדש בקולורדו: חנויות קנאביס בתחנות דלק

חנויות הנוחות המוכרות מתחנות הדלק צפויות לקבל תפנית מעניינת בקולורדו – שם חברה חדשה מתכוונת לפתוח שתי חנויות Gas and Grass שתמכורנה קנאביס ומוצרים נלווים למתדלקים בתחנה.

בשנים האחרונות הפכו “חנויות הנוחות” לחלק בלתי נפרד מתחנות הדלק do ברחבי ישראל. המנהג האמריקני צץ לפתע בתחילת שנות האלפיים ומאז שטף את המדינה בתחנות דלק בכל פינה, שלעתים נראה שהצידוק היחיד לקיומן היא אותה חנות מזון ומשקאות המציעה מוצרים במחירים מופרזים.

כעת, בעקבות חוקי הלגליזציה החדשים ופתיחת חנויות הקנאביס החוקיות בקולורדו, צפויות בקרוב להיפתח באחדות מתחנות הדלק גם חנויות נוחות שיימכרו קנאביס בהתאם לחוקי השוק.

הדיווח מקולורדו:

על פי הדיווח בקולורדו, התחנות החדשות יפתחו על ידי חברת Native Roots וישאו את השם ‘Gas and Grass’ (דלק וגראס). שתי התחנות הראשונות יוקמו בעיר ‘קולורדו ספרינגז’ במהלך חודש אוקטובר 2015 ויפעלו בדיוק כמו כל חנות נוחות אחרת בתחנות הדלק, רק שבשונה מהן יימכרו בהן גם מוצרי קנאביס.

“האמת היא שזה פשוט כדי להקל עוד ולאפשר נוחות מקסימלית בחנות אחת,” מסרה דוברת החברה טיה מייסון. “לחנויות תהיה כניסה נפרדת משלהן והן יעמדו בכל הדרישות, התקנים והחוקים בדומה לכל חנות קנאביס חוקית אחרת במדינה. תחנת הדלק, כמו כל תחנת דלק, תהיה פתוחה לציבור הרחב.”

מלבד מוצרי קנאביס וכיוצא בזה, צפויים להימכר בחנות גם משקאות, כרטיסי גירוד, סיגריות ושאר מיני מוצרים בדומה לחנויות הנוחות בארץ.

ראו עוד:
טרנד חדש: בר מריחואנה לחתונות
חנויות קנאביס בקולורדו דואגות לניקוי כבישים במדינה
חדש בקולורדו: מרכז גידול קנאביס פתוח למבקרים
‘קנא-קאמפ’: מחנה הקנאביס הראשון בעולם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר