חדש בחברת IMC: שמן קנאביס רפואי

בחברת הקנאביס הרפואי IMC הודיעו אמש כי החלו לספק שמן קנאביס למטופלים ברשיון.

לשמן קנאביס רפואי יתרונות רבים והוא אחד המוצרים המבוקשים בשוק הקנאביס הרפואי, כמו גם אצל חובבי הקנאביס בכלל. היתרון הבולט הוא כמובן הריכוז הגבוה שלו, עמידותו, אופן צריכתו המגוון (עישון, מריחה על העור, צריכתו כמזון ועוד) וכן העובדה הפשוטה שהוא חוסך את עבודת הכנת ה"קססה" (תרכובת הקנאביס לפני הגלגול) וכמובן גם את עבודת גלגול הג'וינט. ניתן למרוח אותו על סיגריה למשל ופשוט לעשן את הסיגריה כרגיל.

שמן קנאביס רפואי
בקבוקון שמן קנאביס רפואי

מעבר ליתרונות פעוטים אלו, לשמן קנאביס רפואי ישנן סגולות רפואיות יוצאות דופן והוא התפרסם במיוחד בסרט הידוע "הבריחה מהתרופה – סיפורו של ריק סימפסון".

לאחר שחלה בסרטן והרשויות סירבו לספק לו אישור לקנאביס, החליט ריק סימפסון לקחת את העניינים לידיו שלו – הוא רקח שמן קנאביס, מרח על פלסטרים והניח על הנקודות הסרטניות שצצו על גופו. בתוך ארבעה ימים נעלמו שתי הנקודות הסרטניות מגופו.

עם הרבה השקעה ומאמץ הוא הצליח לייצר כמות גדולה יחסית של שמן קנאביס אותו הוא מחלק חינם אין כסף לכל חולה המתדפק על דלתו לבקש מרפא. הרשויות עצרו אותו מספר פעמים, ובכל פעם הוא חזר על אותה מנטרה באומרו “זה לא משנה, אני אמשיך לחלק לאנשים את התרופה לסרטן…”

צפו בוידאו וקיראו עוד על: מריחואנה רפואית – שמן הפלא של ריק סימפסון

ספק הקנאביס הרפואי IMC מודיע כי יספק שמן קנאביס למטופלים ברשיון

אמש הודיעה חברת IMC כי החלה לספק שמן קנאביס רפואי למטופלים ברשיון. שמן הקנאביס מגיע במזרק באורך 10 ס"מ וניתן לקבל 4 מזרקים על כל 10 ג' פרחים. ב-IMC מדווחים כי ריכוז השמן נע בין 25-30% THC.

כתב המגזין, המחזיק גם ברשיון קנאביס רפואי, טעם את השמן ומדווח כי השמן גם עובד באופן מדהים וגם טעים מאוד. "בערך כחצי שעה לאחר מריחת השמן על הלשון, מרגישים את ההשפעה הנעימה שגם מחזיקה לאורך זמן רב," הוא סיפר. "כפית דבש עם מעט שמן קנאביס והייתי מסודר לכמה שעות."

קיראו עוד: מדריך להכנת שמן קנאביס

שמן קנאביס רפואי של חברת IMC
שמן קנאביס רפואי של חברת IMC

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט