חדש: ‘אאורה’ – באנג יוקרתי נייד

סטודנט לעיצוב תעשייתי מאס בסטיגמה השלילית שיש כנגד ה”באנג”, מקטרת המים המפורסמת, ופיתח דגם חדש משלו. המוצר החדש זכה לשם ‘אאורה’ (Aura) והוא כנראה הבאנג האלגנטי והיוקרתי ביותר בסביבה.

מאוריציו רומאנו, סטודנט לעיצוב תעשייתי באוניברסיטת מערב וושינגטון, העלה בתחילת החודש לרשת את הפרויקט החדש שלו: מקטרת מים לצריכת קנאביס – מה שמכונה “באנג” (Bong) – בדגש מיוחד על הפן העיצובי, שעד היום התמקד בעיקר בקהל צעיר וצבעוני וכעת זוכה להתייחסות מעט יוקרתית יותר.

המקטרת החדשה, שמה ‘אאורה’, נראית במבט ראשון קצת כמו בקבוק מים רגיל שלוקחים לחדר כושר. היא מורכבת משני חלקים עיקריים המתפרקים בקלות זה מזה ונועדה להקנות למשתמש חווית שימוש ארגונומית ונוחה, המשולבת עם טאץ’ אלגנטי.

אאורה' - באנג אלגנטי ויוקרתי
עיצוב חדשני – אחיזה והצתה נוחות ללא צורך בכיפוף הצוואר

לשבור את הסטיגמה

על אף דימויו השלילי של הבאנג, יש שיגידו שצריכת קנאביס בצורה זו היא נכונה ובריאה הרבה יותר וכך גם מעידים חלק מהחולים המטופלים בקנאביס רפואי. הסיבה לכך היא ככל הנראה העובדה שבשימוש בבאנג, ה’היי’ עולה מהר יותר וגבוה יותר מאשר בעישון ג’וינט.

מאוריציו, שפיתח את ‘אאורה’ בעיצובו החדשני בדיוק כדי לשבור את הסטיגמה על השימוש בבאנג, דאג שמלבד האחיזה הנוחה שמקנה המקטרת למשתמש, צורתה של הפיה המופנית כלפי מעלה מבטלת את הצורך בכיפוף הראש והצוואר, הקיימים בדרך כלל בזמן עישון בשיטה זו. שיפור נוסף שהכניס מאוריציו במוצר החדש הוא חלק המיועד כדי לאכסן מצת צמוד כאשר המכשיר אינו בשימוש.

גם זה בטח יעניין אותך

באנג משודרג

“צורתה הכללית של המקטרת צמחה מהרצון לשדרג ולקבץ את שלוש הנקודות העיקריות במוצר: הפיה, נקודת האחיזה וקערת המילוי,” מסביר מאוריציו את הרקע לרעיון שמאחורי העיצוב החדשני. על פי דבריו, הצורה החיצונית של המוצר נועדה כדי להקל על ההלם שמתקבל מהשימוש בבאנג בפעם הראשונה ומהצורה בה נתפס השימוש בו – כנרקוטי ואגרסיבי יותר מהג’וינט.

אאורה באנג
עיצוב טכני מתקדם לשיפור נוחות השימוש

כל חלקי המקטרת עשויים מחומרים חזקים ועמידים כנגד שברים, כולל הכד עצמו שעשוי מפלסטיק קשיח ופיה שעשויה מפלדת אל-חלד. אלו נועדו לתת למשתמש ראש שקט גם במקרה של נפילות בלתי צפויות שעלולות לקרות מעת לעת, מה שבמקרה של באנג זכוכית יוביל לנזק בלתי הפיך, עצב ועבודת נקיון לא פשוטה.

מבחינת תחזוקה וניקיון, כל חלקי המקטרת מתפרקים בצורה פשוטה יחסית, אך גם כאן החליט מאוריציו ללכת על הנוחות המקסימלית – במקום הניקוי הידני הרגיל, תוכלו להכניס את האאורה לניקוי יסודי במדיח הכלים הביתי שלכם.

הפרויקט החדש נמצא עדיין בשלבי תכנון מתקדמים וכרגע קיים רק אבטיפוס יחיד, אך במידה ויהיו הזמנות רבות דרך האתר, ייתכן והמוצר יצא לחנויות כבר בשנה הקרובה.

ראו עוד:
צפו: איך להכין באנג זכוכית ביתי
מבחר באנגים יצירתיים במיוחד
נתגלה הבאנג העתיק בעולם
מה קורה כשמעשנים באנג טלסקופי בציבור?
באנגים מזהב בני 2,400 שנים נמצאו ברוסיה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר