חדר גידול הידרו נתפס בירושלים: “עשה משלוחים עד הבית”

בן 35 תושב אחד הישובים ליד ירושלים, נעצר הלילה אחר שבפשיטה של שוטרים על ביתו נמצא חדר ובו אוהלים עם צמחי קנאביס, במה שנראה כמו גידול בשיטת הידרו DWC. לטענת המשטרה החשוד נהג למכור את התוצרת במשלוחים עד הבית.

אל הדיווח הבוקר על תפיסת 600 שתילי קנאביס בלול תרנגולות ברמת הגולן, מצטרף כעת דיווח נוסף על תפיסה של חדר גידול ובו עשרות שתילי קנאביס במושב ליד ירושלים.

על פי הדיווח שוטרים שפשטו על הדירה מצאו בה עשרות שתילי קנאביס במשקל של 8 קילוגרם, לצד ציוד גידול, דישון ואוורור. עוד דווח כי במהלך חקירתו של החשוד עלה כי הוא נהג לבצע משלוחי קנאביס ללקוחות באזור ירושלים ומרכז הארץ.

אוהל גידול חדר גידול הידרו נתפס בירושלים

על פי התמונות שצירפה המשטרה לדיווח נראה כי בעל הדירה גידל את הקנאביס בשיטת DWC – שיטת גידול קנאביס “הידרו” מעולה למתחילים המבוססת על גידול על בסיס מצע מים בדליים. בנוסף הוא השתמש באחד הצמחים בשיטת SCROG.

חדר גידול הידרו נתפס בירושלים

חדר גידול הידרו נתפס בירושלים SCROG

“הלילה פשטו שוטרי משטרת ישראל על ביתו של תושב אחד הישובים הסמוכים לירושלים ואיתרו מעבדה לגידול סמים ובה ציוד משוכלל וסמים מסוג מריחואנה במשקל כולל של כ-8 ק”ג,” דווח. “במעבדה נתפס ציוד מעבדה, הכולל אוהל חימום, מאווררים, תאורות חימום וציוד תאורה, חומרי דישון ,עשרות עציצים בגדלים שונים, סם מסוג מריחואה במשקל כולל של כ- 8 ק”ג וכן זרעי צמח המריחואנה.”

“החשוד נעצר לחקירה ביחידה המרכזית של המשטרה, במהלכה עלה כי החשוד נוהג לגדל את הסמים בביתו, לארוז אותם ולעשות משלוחים ללקוחותיו בעיקר באזור ירושלים ובמרכז הארץ,” דווח. “המשטרה תמשיך לפעול בכל באמצעים העומדים לרשותה לסיכול נסיונות לייצר ולהפיץ סמים מסוכנים “.

דליי DWC חדר גידול הידרו נתפס בירושלים

חדר גידול הידרו נתפס בירושלים ציוד גידול

חדר גידול הידרו נתפס בירושלים

חדר גידול הידרו נתפס בירושלים

חדר גידול הידרו נתפס בירושלים

חדר גידול הידרו נתפס בירושלים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר