חגיגות יום הקנאביס ייערכו בירושלים – האירוע בת”א בוטל

קהילת הקנאביס נשארת מאוחדת: מארגני הפגנת הלגליזציה בתל אביב שנקבעה לאותו היום ולאותה השעה כמו אירוע “פיקניק קנאביס” בירושלים, הודיעו כי יבטלו את האירוע שלהם. “החלטנו לדחות את העצרת למועד אחר ולא להביא ‘לפיצול’ קהילת צרכני הקנביס בישראל,” הם מסבירים כעת.

פיקניקנאביס“, אירוע המחאה שנקבע ל-20 באפריל (יום הקנאביס הבינלאומי) בירושלים, נתקל בהתנגדות מצד פעילים שהתעקשו לקיים אירוע מקביל באותו היום ובאותן השעות בכיכר רבין בתל אביב.

“האירוע בירושלים נוגד את החוק והאירוע שלנו הוא באישור המשטרה,” הסבירו אז נציגי המארגנים מתל אביב, שלדבריהם חששו מאוד מכך שתומכי לגליזציה שיגיעו לאירוע בירושלים ייעצרו בגין החזקת קנאביס או השתתפות באירוע שלא תואם מול המשטרה

(הערה והתנצלות: טעות בניסוח הובנה כאילו המארגנים בתל אביב גרמו לביצוע פעולה בלתי חוקית. כמובן שלא כך הדבר).

לבסוף החליטו הבוקר (ב’) להודיע כי האירוע בתל אביב יבוטל לעתה וזאת כדי לא לגרום לפיצול הקהילה למספר אירועים שונים. “החלטנו לדחות את העצרת למועד אחר ולא להביא ‘לפיצול’ קהילת צרכני הקנביס בישראל,” כתבו בדף האירוע.

במקביל להודעה על ביטול האירוע בתל אביב החלו פעילים להעלות לפייסבוק סרטונים בהם הם נראים מעשנים קנאביס מול המצלמה – זאת בקריאה להשתתפות באירוע בירושלים.

אם כן קהילת הקנאביס תישאר מאוחדת תחת אירוע דגל אחד שייערך ב-20 באפריל בצהרי היום בגן הורדים מול הכנסת. אנחנו נהיה שם.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט