חבר קונגרס מתפרץ לנאומו של התובע הכללי: “הפסק את המלחמה בסמים”

סטיב כהן, חבר בקונגרס האמריקני, לא הצליח להסתיר את התרגשותו כאשר התפרץ לנאומו של התובע הכללי של ארה”ב בבקשה להפסיק את המלחמה בסמים ואת הרדיפה אחר הצרכנים.

בשבוע שעבר השתתף אריק הולדר, התובע הכללי של ארה”ב, בשימוע שנערך בקונגרס בנוגע לענייני מס הכנסה. במהלך השימוע ניצל חבר הקונגרס סטיב כהן את ההזדמנות ופנה אל הולדר בנושא המלחמה בסמים. כהן לא הצליח לעצור את התרגשותו כשהתלונן על כך שהמשטרה ממשיכה לזרוק אנשים תמימים לכלא.

אריק הולדר
אריק הולדר, התובע הכללי

“אחד האיומים הגדולים ביותר על החופש הוא היכולת של הממשלה למנוע מאנשים לעשות דברים שרוב הציבור תומך בהם. סקר שנערך על ידי מכון הסקרים המכובד Pew, הראה כי 52% אחוזים מאזרחי ארה”ב חושבים שמריחואנה צריכה להיות חוקית,” אמר כהן לתובע הכללי הולדר. “אף על פי כן, מחלקת המשפטים שלך ממשיכה לזרוק אנשים לכלא, על מכירה ו/או שימוש עצמי של מריחואנה.” (תוצאות הסקר המלא).

“הנושא הזה הגיע סוף סוף לתודעה הציבורית בארה”ב. זה היה איחור תרבותי משמעותי וחוסר צדק משווע שנמשך למעלה מ-40 שנה וגרם למדינה לקחת את החופש של אנשים בגלל שימוש בחומר דומה לאלכוהול,” המשיך כהן בפנייתו הנרגשת אל הולדר. “מדיניותך הובילה להתעצמות קרטלי הסמים במקסיקו ולנזק עצום למדינה.”

“ראינו שהמדיניות הזאת אינה עובדת עוד במאה הקודמת ב”תקופת היובש” וידענו לתקן את הטעות,” סיכם. “הגיעה העת לתקן גם את הטעות הזאת ולהפסיק את המלחמה במריחואנה. אני מאוד מקווה שתעשה זאת.”

צפו:

ראו גם: אובמה: “לא נרדוף אחרי צרכני הקנאביס בוושינגטון וקולורדו”
ראו עוד: סטיב כץ, חבר בבית המחוקקים של ניו יורק, נתפס עם מריחואנה ברכבו

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר