חבר מועצת לוס אנג’לס: “מריחואנה הצילה את חיי – צאו מהארון הירוק!”

ארה”ב: ביל רוזנדל, חבר מועצת עיריית לוס אנג’לס, החלים ממחלת הסרטן וזוקף את ההצלחה לשימוש בקנאביס.

בפוסט שפירסם באתר Huffington Post, מתאר ביל רוזנדל, חבר מועצת עיריית לוס אנג’לס, כיצד שימוש במריחואנה הציל את חייו.

“כל הסיפור הוא איך להתמודד עם הכאבים,” סיפר רוזנדל. “האונקולוג שלי הכריח אותי לנסות טיפול במריחואנה במקום בתרופות הקונבנציונאליות לאחר שחליתי בסרטן שנגרם בעקבות שימוש בכדורים נגד סוכרת שנהגתי ליטול. אני מבקש מכל מי שמשתמש בתרופה לסוכרת שנקראת ‘אקטוס’ להפסיק לאלתר!”

ראו גם: קנאביס תרופה לסוכרת
ראו גם: קנאביס מרפא סרטן

רוזנדל אמר עוד כי הוא מבקש מכל מי שחי “בארון הקנאביס”, לצאת ממנו ולהילחם למען הזכויות הבריאותיות של האזרחים. “תנועת הלגליזציה – כמו גם אלפי החולים הנהנים משימוש בצמח – עדיין נאלצים להתמודד עם סטיגמה של ‘סטלנים’,” אמר. “עדיין ישנם אנשים אשר חושבים ששימוש בקנאביס רפואי הוא מסווה לשימוש לצורך הנאה בלבד.”

“אני הגורם הממשלתי הבכיר ביותר בארה”ב שאומר בפומבי שהשתמש במריחואנה ושהיא עזרה לו,” אמר. “מאות אנשים יצרו איתי קשר והביעו תמיכה בלתי מסוייגת. אנשים מכל העולם.”

הוא קרא למטופלים “לצאת מהארון” ולהפסיק להתבייש בשימוש במריחואנה. “נטלתי סיכון פוליטי כאשר החלטתי לצאת מהארון ולספר על השימוש במריחואנה, אבל החלטתי שראוי שאנשים ידעו את האמת – קנאביס עזר לי מאוד, אני יכול ללכת כרגיל בלי כאבים וזה בשבילי דבר עצום.”

“אני מעדיף לקחת את הקנאביס בצורת עוגיות או חמאה על פרוסת לחם, זה משפיע לאט ומאוד יעיל,” סיפר. “גם בווייפורייזר אני נוהג להשתמש.”

צפו:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר