טוען...

חבר מועצת גדולי התורה על קנאביס: “עשב פלא מגן עדן העליון”

חבר מועצת גדולי התורה הרב יצחק זילברשטיין מתאר את צמח הקנאביס במילים מפארות: "צמח שהריח שלו מגן העדן העליון, היופי והנעימות שבו... פלא של דבר". עוד אמר כי "כל משככי הכאבים הורסים את הגוף, הקנאביס לא פוגע, רק משרה רוגע, פלא פלאים"

הרב יצחק זילברשטיין, רב ופוסק הלכה חרדי ליטאי מבני ברק, חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה הנחשב למומחה בענייני הלכות רופאים ורפואה, מפאר בהרצאה את צמח הקנאביס, מתאר את סגולותיו ואומר: “ריחו מגן העדן העליון”.

“הקדוש ברוך הוא ברא עשבים פלאיים, יש להם כח אדיר, דהיינו יש חולים סופניים לא עלינו, חולים שהימים שלהם ספורים והייסורים והכאבים נוראים, ברא הקדוש ברוך הוא צמח שהריח שלו זה מגן העדן העליון, היופי שלו והנעימות שבו, בני אדם מצאו בעשב הזה סגולה להשכחת כאבים.”

לאחר מכן מסביר הרב זילברשטיין, שהוא גם גיסו של הרב חיים קנייבסקי, כיצד משתמשים בקנאביס: “מה עושים, לוקחים את העלים של הקנאביס, טוחנים אותם, עושים מהם סיגריות, עוטפים אותם בנייר ומעשנים אותם, הריח נכנס והוא פלא של דבר, משכך כאבים.”

https://youtu.be/owyoQDEBYmw?t=78

לדבריו, בסרטון שפורסם על ידי ערוץ קול הלשון, “כל משככי הכאבים שיש לנו היום מזיקים, הורסים את הגוף, האיברים פגועים, הקנאביס הזה לא פוגע, רק משרה רוגע, מגן עדן העליון הוא הגיע, בכזו מן הנאה שזה פלא פלאים, כולם מתפלאים על שיכוך הכאבים שיש בענפים האלה.”

עוד הוסיף כי “בשמיטה הקודמת רצינו לדון בזה, שאלו אותנו איך לנהוג בו, כי מה הבעיה איתו? לגדל אותו אין רשות לכל אדם, לגדל אותו יש רישיון מיוחד לאנשים בודדים שהמשטרה נותנת להם אמון שהם לא ימכרו את זה ולא יעשו איתם ביזנס ויקחו אותם בני אדם ויהפכו אותם לצרכני סמים, למכורים.”

זו לא הפעם הראשונה בה הרב זילברשטיין מברך את צמח הקנאביס. לפני כחמש שנים עשה זאת יחד עם הרב קנייבסקי, בסרטון שפורסם בבלעדיות במגזין קנאביס:

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר