חברת פארמוקן קיבלה תקן GAP לגידול וריבוי קנאביס רפואי

פארמוקן הפכה השבוע לחברה החמישית בישראל המחזיקה בתקן IMC-GAP המחייב על מנת לגדל קנאביס רפואי. כעת תוכל פארמוקן, שנכנסה לאחרונה לבורסה, לשווק את תוצרתה למפעלים ובהמשך לבתי מרקחת ולייצוא.

חברת “פארמוקן” (Pharmocann) קיבלה שלשום (ב’) תקן IMC-GAP לגידול וריבוי של קנאביס רפואי, זאת לקראת כניסת הרפורמה לתוקף ב-1.4 או אז ייפסלו כל רישיונות הגידול של חוות שאינן עומדות בתקן.

החברה, אחת משמונה החברות המגדלות ומספקות קנאביס רפואי ברישיון לאלפי מטופלים, היא מהותיקות בענף והחלה בפעילותה עוד בשנת 2008.

בכך הופכת פארמוקן לחברה החמישית בישראל שמחזיקה בתקן זה לגידול (אחרי “שיח”, “BOL”, ”קנדוק” ו-“IMC”) והשביעית שמחזיקה בתקן זה לריבוי.

התקן החדש בו מחזיקה החברה יאפשר מעתה למנהלי פארמוקן להציע את תוצרתה הן למכירה לחוות גידול, למפעלי ייצור ולבסוף גם לחלוקה בבתי מרקחת.

בנוסף תקן זה יאפשר לחברה לייצא קנאביס רפואי לחו”ל, זאת בתנאי שתחתום על שיתוף פעולה עם מפעל המחזיק בתקן IMC-GMP (בו מחזיקים נכון להיום שני מפעלים בלבד).

החברה מציעה נכון להיום ל-4,500 מטופליה 10 זני קנאביס הגדלים בחממות החברה השוכנות בצפון הארץ.

לאחרונה הודיעה פארמוקן כי חברה לשלד הבורסאי “מדיקל” והחלה להיסחר בבורסה בתל אביב. בנוסף דיווחה כי בכוונתה לייצר פעילות בתחום גם בחו”ל.

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי