מגלגל...

חברת הקנאביס הרפואי בקמפיין בעד לגליזציה: “לעמוד בצד הנכון”

"הגיע זמן שחברות הקנאביס המובילות יפסיקו לשבת על הגדר ויביעו את תמיכתן בלגליזציה בצורה חד-משמעית" אומר מנכ"ל חברת הקנאביס הרפואי הוותיקה בול פארמה ומודיע כי יתרום 5% מכלל ההכנסות ממכירת זני הקנאביס של החברה מ-2 הסדרות "אדם וחוה" ו"אלמנטס" לטובת המאבק ללגליזציה בישראל

חברת הקנאביס הרפואי בול פארמה (BOL Pharma) מובילה קמפיין ייעודי למען הסדרת שוק קנאביס חוקי בישראל ומתכוונת לתרום עשרות אלפי שקלים לקידום לגליזציה. הקמפיין החדש שהיא משיקה בימים אלה נושא את הכותרת “לעמוד בצד הנכון”.

במסגרת קמפיין “לעמוד בצד הנכון”, שיימשך עד סוף השנה (2022), בכוונת BOL לתרום סכומי כסף לא מבוטלים לעמותת “ליגלייז” העוסקת בקידום לגליזציה. החברה הודיעה כי תתרום לעמותה 5% מכלל ההכנסות ממכירת זני הקנאביס שלה מ-2 סדרות מתוצרת הארץ, מותגי “אדם וחוה” וסדרת “אלמנטס“, וייתכן צירוף של מותגים נוספים בהמשך. 

כפיר אברהם, מנכ”ל בול פארמה, הסביר שהמטרה היא קודם כל להקל על מטופלי הקנאביס ועל צרכנים שמעוניינים לעשות שימוש בקנאביס לצרכים רפואיים, על ידי תמיכה ביוזמת משרד הבריאות המתגבשת בימים אלו, של מעבר ממודל רישיונות למודל מרשמים.

כפיר הוסיף והדגיש כי החברה תומכת בלגליזציה מלאה כמו מדינות רבות כגון בקנדה ובארצות הברית, וכי הוכח שמהלך כזה הינו בעל פוטנציאל להפחית שימוש בחומרים ממכרים חוקיים כגון משככי כאבים, אלכוהול וניקוטין. 

להגברת תפוצת הקמפיין בכוונת בול פארמה לנסות לגייס למאמץ גם בתי מרקחת, שיציגו בשטחם פרסומים המפרטים ללקוחות את הסיבות לקדם לגליזציה בישראל, את פרטי התרומה מטעמה ובנוסף יפנו לתרומה נוספת ישירות באתר העמותה.

“תופעת הלוואי הגדולה של קנאביס היא החור בכיס של תעשיית התרופות” – כפיר אברהם, מנכ”ל בול פארמה

סדרות המוצרים המשתתפות בקמפיין הן כאמור “אדם וחוה”, הכוללת כיום 12 זנים פופולריים כמו “בין ערביים“, “שביל הזריחה“, “קרן שחר” ועוד, וכן סדרת “אלמנטס”, הכוללת את הזנים “אדמה“, “מים“, “אוויר” ו”אש“.

“המטרה שלנו היא לקדם לגליזציה מלאה ולהביא לשחרור הצמח,” מסביר מנכ”ל החברה כפיר אברהם בשיחה עם מגזין קנאביס. “מטופלים כיום כלואים במציאות לא הגיונית עם גישה מוגבלת לטיפול אליו הם נדרשים ברמה היומיומית. בנוסף, לגליזציה תסייע משמעותית למיגור התעשיה המשגשגת של השוק השחור של הקנאביס שתורמת להעשרת עבריינים במקום לסייע לכלכלת המדינה.”

לדברי כפיר, “חברת בול פארמה, כאחת החברות הוותיקות בענף הקנאביס, רואה חשיבות עליונה ביציאה לקמפיין אשר מוביל את מסר הלגליזציה בצורה ברורה וגלויה. הגיע זמן שחברות הקנאביס המובילות יפסיקו לשבת על הגדר ויביעו בצורה חד משמעית את תמיכתן בלגליזציה.”

כפיר סיים בכך שציין כי הקמפיין “לעמוד בצד הנכון” הינו רק ההתחלה של פעילות החברה למען לגליזציה וכי הפתעות נוספות מתוכננות להמשך.

תום רז, מנכ”ל וממייסדי עמותת ליגלייז, מסביר כי “הכספים שייתרמו לעמותה ישמשו אותה לצורך פעילויות הסברה פרונטליות ודיגיטליות שמטרתן העלאת מודעות לאסדרת השוק”, ומזמין את הציבור הרחב לתמוך בעמותה דרך הקישור לאתר העמותה.

“עכשיו כשהמפלגות מבקשות את תמיכת הציבור, זה הזמן המתאים ביותר לצאת בקמפיין לביסוס קהילה למען לגליזציה. כמי שמקדמים את הנושא עבור ציבור רחב של מטופלים וצרכנים, לאחר שתקום כנסת חדשה, נעשה הסברה לכלל המפלגות וחבריהן, מכל קצוות הקשת הפוליטית, כדי להיצמד ביחד לתכנית ברורה ומתוחמת בזמן לקידום הלגליזציה שהמצביעים הירוקים יוכלו להצביע להם לפני הבחירות ולפעול איתם אחריהן.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר