מגלגל...

חברת הזרעים “Seed City” קוראת תיגר על החברות הותיקות בתעשייה

שירות משלוחים מעולה ואופציה לבחירת זרעים בודדים: “Seed City” מנסה לתקוע יתד בשוק זרעי הקנאביס העולמי

חברת הזרעים הבריטית “Seed City” הוקמה בשנת 2010 ע”י חבורת אנשים בעלי תשוקה עזה לתחום מסצנת הגידול המקומית באנגליה. במהלך שנות הפעילות הבודדות שלה הצליחה “Seed City” לסלול את דרכה מעלה וכיום היא נחשבת לאחת מחברות הזרעים המובילות בממלכה הבריטית.

אריזות אחסון דיסקרטיות - Seed City
אריזות אחסון דיסקרטיות – Seed City

חודשים ספורים לאחר ההקמה, החברים בחברה שמו לב לביקוש העצום הקיים בשוק לזרעי קנאביס נקביים בודדים (במקום בחבילות של חמישה זרעים כמו שמוכרים ברוב חברות הזרעים היום). ב-“Seed City” מציעים ללקוח מבחר מרשים של למעלה מ-1,500 זני קנאביס שונים!

נוסף על מגוון הזנים הרחב ואפשרות בחירת הזרעים הבודדים, ב-“Seed City” גאים מאוד באופן אריזת החבילות הדיסקרטית ואחוזי ההצלחה של המשלוחים שלהם – לטענתם “אין חבילה שעוד לא הגיעה ליעד שלה”. במידה ובכל זאת יהיו בעיות בהזמנה תוכלו לנצל את שירות הלקוחות של החברה שהוא בין היחידים בתעשייה המאפשר פנייה למערכת גם דרך ה”גוגל+” והפייסבוק.

מעתה, קוראי המגזין יוכלו להנות משירותיה של “Seed City” ולשלם פחות: 10% הנחה על כל עיסקה בהכנסת הקוד “ICM2013” בזמן ביצוע ההזמנה. בהצלחה!

שימו לב: Seed City לא מקבלים תשלום בכרטיס אשראי למדינות מחוץ לממלכה הבריטית – יש אפשרות של העברה בנקאית או פשוט לשלוח כסף מזומן במעטפה באמצעות הדואר.

גם זה בטח יעניין אותך

שליחת מזומן בדואר היא אופציה מושלמת עבור מי שאינו מעוניין להשאיר עקבות אלקטרוניות במהלך ההזמנה.

למידע אודות חברות זרעים נוספות לחצו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר