מגלגל...

חברת הזרעים הבריטית Sensible: “מציעים סטנדרט חדש של שירות”

שירות לקוחות טלפוני אדיב ומענה מהיר על כל מייל: חברת הזרעים הבריטית Sensible מרעננת את שוק הזרעים הישראלי עם מחירים נוחים וזנים נדירים.

עושה רושם שהממלכה הבריטית מתחילה לייצב את עצמה כאחת מספקיות זרעי הקנאביס המובילות בעולם, נתון שלא מפתיע במיוחד לאור העובדה שהחוק באנגליה מאפשר למכור בגלוי זרעי קנאביס לכל החפץ בדבר.

המצב הזה מתרחש בזכות פירצה בחוק הבריטי המתיר מכירה של זרעי קנאביס לצרכי “אספנות ומזכרת בלבד” – משמע שכל אדם אשר רוכש את הזרעים באחת מעשרות החנויות הפרושות ברחבי אנגליה מתחייב לכאורה שלא להנביט אותם. רק ברגע שההנבטה מתבצעת – הוא עובר על החוק.

כמובן שבפועל הממשל הבריטי לא מסוגל לאכוף את החוק מאחר ואין לו באמת אפשרות פרקטית לבדוק מה כל אחד עושה עם הזרעים בבית.

מענה אנושי בטלפון – על כל שאלה

חברת הזרעים הבריטית Sensible Seed Bank היא שחקנית ותיקה בתעשיית הזרעים העולמית כבר למעלה מעשרים שנה.

היא מציעה קטלוג זרעים מרשים ביותר עם מבחר עצום של למעלה מ-3,000 זני קנאביס שונים, ביניהם גם זוכי “גביע הקנאביס” ואפילו מספר מצומצם של זנים נדירים ביותר אותם הם משיגים ממשביחי זנים מקומיים עתירי ניסיון בתחום.

גם זה בטח יעניין אותך
דוגמא לחבילה המגיעה בתיבת הדואר הפרטית
דוגמא לחבילה המגיעה בתיבת הדואר הפרטית
שירות לקוחות יעיל הוא כנראה אחד הדברים החשובים ביותר לרכישת זרעים בראש שקט: חברת Sensible מתגאה במענה מהיר ביותר על כל מייל (“גם לא בשעות בהן המשרד עובד”) ואפילו אפשר לתפוס אותם במענה אנושי בטלפון (דבר נדיר יחסית בתעשיית הזרעים).

כתב המגזין ערך בירור עם מנכ”ל החברה בנוגע לאיכות המשלוח לארץ: “יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים מאוד במשלוחים של חבילות לישראל,” סיפר המנכ”ל. “אנחנו יכולים לשלוח את חבילות הזרעים הישר לתיבות הדואר הפרטיות, אבל אני ממליץ על מארז ‘Super Stealth’. למכס בישראל קשה מאוד לעלות על השיטה הזו – היא אמנם עולה 24 יורו נוספים – אבל זה שווה את השקט הנפשי.”

אמצעי התשלום באתר האינטרנט של החברה הם גמישים למדי: כרטיסי אשראי (כולל כרטיס אשראי נטען), העברה בנקאית וכמובן גם משלוח מזומן בדואר. ניתן גם לשלם באמצעות PAYPAL לאחר תיאום מראש עם החברה.

החברה מציעה לקוראי המגזין גם הנחה מיוחדת של 5% על כל סכום הקניה – הכניסו את הקוד: “SPLIFF5” בשורה המיועדת לכך בזמן הרכישה.

חשוב לציין שחברת הזרעים הזו לא קשורה במאומה לחברת הזרעים “Original Sensible Seeds” – שתי החברות מנוהלות ע”י צוותים שונים, מחזיקות במאגר זנים שונה וממוקמות האחת בספרד (Original Sensible Seeds) והשניה כאמור באנגליה.

לרכישת זרעים באתר האינטרנט של Sensible Seeds לחצו כאן

למתקשים עם האנגלית: מדריך לרכישת זרעים באתר Sensible הבריטי

לקריאה אודות חברות זרעים נוספות לחצו כאן

ראו עוד: אחסון זרעים – שלושה דברים שזרעי קנאביס מאוד אוהבים

ראו עוד: ותודה למלכה – חברת הזרעים SeedsMan בשירות מגדל הקנאביס הישראלי

ראו עוד: מפריחים את ת”א – פעילים אוגרים זרעי מריחואנה לשתילה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר