תפיסת שיא בחברון: 10,000 שתילי מריחואנה נתפסו ב-10 חממות גידול

מערך גידול ענק של 10 חממות הפרושות על שטח של 3 דונם ומלאות בלמעלה מ-10,000 שתילי קנאביס בלתי חוקיים – נחשף בכפר ‘חירבת שוויקה’ שמדרום לחברון. צפו בוידאו:

אללה ירה’מם: גורמי בטחון פלסטינים מדווחים כי המשטרה המקומית, בשיתוף עם גורמי מודיעין, ערכו אתמול (ב’) פעילות באזור הכפר ‘חירבת שוויקה’ שמדרום לחברון, במהלכה פשטו על מתקן גידול מרשים בו גודלו כאמור למעלה מ-10,000 שתילי קנאביס בלתי חוקיים שגדלו בתוך לא פחות מ-10 חממות שונות שהשתרעו על שטח של 3 דונמים.

בהודעה שפרסמה לשכת הדוברות של המשטרה הפלסטינית צוטט הקולונל מוחמד טים, מפקד משטרת חברון אומר כי: “ממידע שהגיע לידינו משירותי המודיעין עלה החשד כי באזור מתבצע גידול לא חוקי של חומרים אסורים, גורמי האכיפה שהגיעו למקום מצאו גידול של סם המריחואנה בתוך 10 חממות בשטח של 3 דונם. השוטרים יחד עם סוכנות הביטחון הכללית החלו בפירוק החממות והחרמת הצמחים. במקביל הצליחו כוחות הביטחון לאתר את בעל המקום ולעצור אותו”.

עוד הוסיף הקולונל מוחמד טים כי: “תהליך זה מהווה עדות נוספת לשיתוף הפעולה המרשים של גורמי הביטחון השונים בתוך חברון במטרה להגן על תושבי האזור מפני החומרים המסוכנים הללו”.

בתמונות ניתן לראות את אלפי הצמחים שנעקרו מהאדמה – רובם ככולם באיכות גבוהה ביותר!

גם זה בטח יעניין אותך

חברון: אלפי שתילי קנאביס נמצאו ע"י המשטרה הפלשתינאית

חברון: אלפי שתילי קנאביס נמצאו ע"י המשטרה הפלשתינאית

חברון: אלפי שתילי קנאביס נמצאו ע"י המשטרה הפלשתינאית

F777

D767

D565_copy_copy

D76

חברון: אלפי שתילי קנאביס נמצאו ע"י המשטרה הפלסטינית

כזכור, בשנה שעברה טען דובר כוחות הביטחון ברשות הפלסטינית כי “ישראל הופכת מריחואנה להרואין בעזרת מעבדות מיוחדות ומפיצה אותו ברחוב הפלסטיני כדי להרעיל את התושבים” (צפו כאן) – לא לפני שגם מושלת רמאללה, לילא ר’נאם, טענה ש”ישראל מפיצה סמים כדי לפגוע בחברה הפלשתינית” (ראו כאן). כעת, בעקבות התפיסה הגדולה, נראה כי המגדלים הפלסטינים דואגים היטב להיצע המקומי מבלי להיעזר בכוחות ישראליים…

ראו גם:
כפר קאסם: 1600 שתילי מריחואנה בשווי מיליוני שקלים נתפסו בהאנגר
מכת פשיטות: 1,600 שתילי מריחואנה נתפסו ברעננה ובכפר קאסם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר