מגלגל...

חברה מציעה שוקולד זרעי המפ ב-10 ש”ח בלבד לחבילה

חברת שוקולד מפורסמת מדרום סיביר, רוסיה, יצאה במבצע מיוחד במסגרתו היא מציעה שוקולד זרעי המפ מריר – ב-3$ לחבילה בלבד. הידיעה על המבצע פורסמה ברשתות התקשורת ברחבי רוסיה. המוצר זמין לרכישה בכל העולם.

ברוסיה מדווחות רשתות התקשורת הבוקר (ש’) על מבצע מיוחד ויוצא דופן, במסגרתו מציעה חברת שוקולד רוסית מדרום סיביר חבילות שוקולד מריר מלא בזרעי המפ בריאותיים, “שייתנו לך אנרגיה לכל היום”.

שוקולד זרעי המפ

החברה, Obraz Zhizni, מציעה חבילת שוקולד אחת ב-3$ בלבד (250 רובל, או כ-10 ש”ח) מדגישה שהשוקולד עשוי כולו מרכיבים טבעיים בלבד. מלבד זרעי המפ מציעה החברה גם שוקולד עם זרעי פשתן וכן עם זרעי כוסמת. כדי לשמור על הבריאות דאגה החברה גם להחליף את הסוכר בסוכר ענבים טבעי.

שוקולד זרעי המפ
שוקולד זרעי המפ ב-10 ש”ח לחבילה

בהודעה לעיתונות שפרסמה החברה נכתב: “המוצר החדש מיועד עבור כל מי שמחפש אורח חיים בריא. השילוב של השוקולד והזרעים הופך את המוצר למזין, משביע מאוד ומספר אנרגיה לכל היום.

בדף המוצר באתר החברה ניתן לרכוש את חבילת השוקולד עם זרעי ההמפ ולבקש משלוח לכל נקודה בעולם.

החיסרון היחיד: האתר כולו כתוב ברוסית, אז תצטרכו לקבל עזרה מדובר רוסית…

גם זה בטח יעניין אותך

זרעי המפ: מזון בריאות וסם מסוכן

זרעי המפ הם כידוע ‘מזון על’ הנחשב למזון בריאות אולטימטיבי ומכיל את כל הרכיבים דרושים לבריאות הגוף, ובאיזון מושלם האחד עם השני. הם אינם גורמים לכל השפעה פסיכואקטיבית ובעולם מבוקשים מאוד בשנים האחרונות.

בישראל כמובן הם נחשבים למרבה האבסורד ל”סם מסוכן”, ורק השבוע הגישה חברה ישראלית עתירה לבג”צ בדרישה להתיר ייבוא של זרעי המפ בדומה לאישור לייבוא שמן המפ, איך בג”ץ העביר את ההחלטה לרשות למלחמה בסמים.

בינתיים אלו שרוצים להנות מזרעי המפ איכותיים למאכל נוהגים להזמין זרעי המפ למאכל באופן עצמאי מאתרי אינטרנט בעולם, המציעים מוצרי המפ בזול – בשליש וברבע מחיר מאלו שמוצעים בחנויות הטבע בארץ (ראו: איך להזמין שמן המפ בזול).

ראו עוד:
שמן זרעי המפ – מה זה ולמה זה טוב?
ההבדל בין שמן קנאביס לשמן המפ
קנאביס המפ – לא מה שחשבתם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר