זרעי קנאביס בחינם יחולקו מול הבית הלבן

בעקבות הצלחתה האדירה של הפגנת הלגליזציה מול הבית הלבן, הודיעו המארגנים על אירוע נוסף שייערך באותו מקום בדיוק – רק הפעם במקום לעשן קנאביס יחלקו הפעילים זרעי קנאביס בחינם כדי לעודד אנשים לגדל אותו בביתם.

קבוצת האקטיביסטים DCMJ, שארגנה את הפגנת הלגליזציה מול הבית הלבן בסופ”ש האחרון, הודיעה כי בקרוב מאוד ייערך מול המדשאה הנשיאותית אירוע חלוקת זרעי קנאביס, כך על פי הדיווח בארה”ב.

#RESCHEDULE420

DCMJ made it's own video documenting RESCHEDULE 4/20. Check it out!See you at the White House Seed Share & Cannabis Summit on April 16!

Posted by DCMJ on Tuesday, April 5, 2016

כזכור באירוע שנערך בסוף השבוע התקבצו תומכי לגליזציה מול הבית הלבן במטרה לעשן קנאביס בציבור בניגוד לחוק ומול עיניו של הנשיא אובמה – זאת כדי לעודד אותו לשנות את ההגדרה החוקית של הקנאביס כסם מסוכן ואסור. הם גם הביאו עימם בלון בצורת ג’וינט באורך 15 מטרים בכדי לעורר מעט יותר את תשומת הלב הציבורית והתקשורתית.

למרות שציפו ואף הודיעו שהם מוכנים להיעצר בגין העבירה שיעברו, המשטרה הפגינה איפוק מוחלט ולא ביצעה מעצרים או הפריעה למפגינים – עובדה שכפי הנראה עודדה את המארגנים להמשיך עם הלחץ הציבורי ו”להכות בברזל בעודו חם”.

הפגנת מריחואנה - מעשנים ג'וינטים מול הבית הלבן
“הג’וינט הגדול בעולם” – מתוך הפגנת הלגליזציה מול הבית הלבן

לאחר התפשטות הידיעה על האירוע המוצלח מול הבית הלבן בכל כלי התקשורת בעולם, הודיעו המארגנים שתוך מספר שבועות ייערך אירוע נוסף – באותו מקום ובאותה שעה: שבת ה-26 לאפריל (26.4.16), בשעה 16:20.

מחלקים זרעים מול הבית הלבן

על אף שסביר שגם באירוע הקרוב יעשנו הפעילים קנאביס באופן גלוי, החליטו המארגנים כי האירוע החדש יהיה למעשה יריד חלוקת זרעי קנאביס – המיועד בעיקר לתושבי וושינגטון די.סי החופשיים לגדל בעצמם קנאביס בבית לפי החוק. על כן גם לא צפויים מעצרים.

ניקולס שילר (Nikolas Schiller), אחד ממייסדי הקבוצה, מסר כי “יש להמשיך כעת עם הלחץ הציבורי בנושא הקנאביס ושינוי החקיקה הפדרלית”, ואמר כי “יריד הזרעים יהיה הזדמנות מצוינת עבור הנשיא לבוא ולפגוש את מקדמי הרפורמה ולשבת עמם לדיון.”

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי